lifecell

lifecell запустив найкращий безлімітний мобільний інтернет

Нещодавно мобільний оператор Lifecell запустив найкращий безлімітний мобільний інтернет – абонентська плата в ньому становить всього п’ятдесят гривень на місяць. За таку незначну суму ви отримуєте в ньому просто величезний пакет послуг, що зовсім нетипово для більшості тарифних планів всіх мобільних операторів нашої країни.


Пакет послуг у тарифному плані

Як правило, за таку суму, як в тарифному плані, користувачі отримують тільки необхідний мінімум послуг. Навіть дорожчі безліміту часто вводять обмеження, наприклад, щоб роздати wi-fi зі смартфона потрібно доплатити, або ж просто по вичерпанню певної кількості гігабайтів ріжеться швидкість. В даному тарифному плані цих обмежень немає. Ось що ви отримуєте:

  • Повністю безлімітний 3G \ 4G інтернет.
  • Безкоштовну роздачу інтернету через пристрої.
  • Безлімітні розмови всередині мережі lifecell.
  • 250 хвилин дзвінків на номери інших мобільних операторів по Україні, а також номерів стаціонарного зв’язку (наприклад, державних установ).
  • Для зареєстрованих мул персоніфікованих абонентів, а також абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, пропонується спеціальна ціна.
  • Ціна гарантовано не буде змінюватися аж до наступного року, а точніше, аж до 31.08.2021.

Тарифний план носить назву «Інтернет без меж», в ньому ви платите всього лише п’ятдесят гривень за операторський місяць, тобто двадцять вісім днів. Тарифний план є регіональним, зона його дії включає Чернівецьку область, Закарпатську, окремі області Волині, Донбасу, Дніпропетровської області. Повний список ви можете подивитися на сторінці тарифного плану.

Як ми писали раніше, lifecell запустив акцію, яка дозволить вам трохи підзаробити, приводячи друзів до оператора. Взяти участь в акції від lifecell досить просто. Від вас буде потрібно тільки ввести ваш номер телефону в системі, після чого вам прийде SMS-повідомлення зі згенерованої для вас реферальной посиланням. Надішліть цю реферальную посилання вашим друзям, які ще не користуються послугами зв’язку мобільного оператора. Після того, як ваш друг перейде по вашій реферального посиланням і стане абонентом lifecell, ви обидва отримаєте на свої рахунки по п’ятдесят бонусів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Нова пошта відмовилась від послуги про яку просили клієнти

В минуле

lifecell запустил лучший безлимитный мобильный интернет

В майбутнє

Також буде цікаво