Softnews

Відкрита опція MIUI 12, про яку не знають багато користувачів

MIUI 12

Розробники прошивки MIUI 12 вирішили окремо розповісти про можливості зміни налаштувань запуску файлів за замовчуванням в їх продукті, написавши про це в своєму блозі. Причина проста – багато користувачів не знають про існування цієї опції, регулярно задаючи одне і те ж питання представникам Xiaomi.


Справа в тому, що MIUI 12 має базовий набір програм, які працюють з файлами з певними типами розширень за замовчуванням. Вони спрацьовують автоматично, коли користувач активує файл. В інших версіях прошивок на базі Android власник телефону отримує повідомлення, в якому він може вибрати програму для запуску самостійно, вибираючи її зі списку встановлених на смартфоні. У якийсь момент він може в цьому ж меню встановити значення «за замовчуванням» для файлів певного виду, після чого вікно вибору програм перестане з’являтися, а запуск буде проводиться обраним додатком. Але в MIUI 12 подібна функція скрита – відкриття файлів проводиться стандартною програмою, а меню вибору варіантів відсутня.

Розробники пояснюють – насправді змінити параметри запуску за замовчуванням можна, просто це робиться через настройки, а не головний екран. Для цього необхідно зайти в пункт «Налаштування», потім вибрати «Додатки», після чого перейти у «Всі програми». Потім потрібно відкрити розширене меню за допомогою значка з трьома крапками. У цьому переліку будуть вказані програми, які запускаються за стандартом, там же можна змінити додаток на інший.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар изменил стоимость популярной услуги

В минуле

Нова пошта відмовилась від послуги про яку просили клієнти

В майбутнє

Також буде цікаво