Київстар

Київстар змінив вартість популярної послуги

Вже починаючи з наступного тижня, з 7 грудня поточного року, Київстар змінить вартість однієї зі своїх популярних послуг. Йдеться про «Кредит Трансфер» і вартість послуги з переказу коштів між мобільними рахунками абонентів Київстар, які користуються тарифними планами передоплати.


Нові умови надання послуги

Послуга «Кредит трансфер» тепер буде коштувати дві гривні за один переклад. При цьому все без винятку інші умови надання даної послуги залишаються без змін. Для того, щоб перевести гроші іншому абоненту Київстар, вам потрібно скористатися комбінацією * 124 * YYY * 380ХХХХХХХХХ #. Тут YYY – сума переказу коштів, а, ХХХХХХХХХ – номер, за яким ви хочете їх перевести.

Якщо ви переводите менше двадцяти гривень, то підтвердження переказу не потрібно. Якщо вам необхідно перевести двадцять одну гривню або більше, то у відповідь на вашу комбінацію вам прийде СМС наступного виду: Vy perekazuete 100 grn abonentu 380971112233. Dlya pidtverdzhennyia perekazu naberit ‘* 125 # Vartist perekazu – 2.00grn. Перевірте правильність номера телефону та суми, яку ви збираєтеся перевести абоненту. У разі, якщо все правильно, підтвердіть переказ. Ви отримаєте повідомлення про те, що ваш запит прийнятий, приблизно наступного вигляду: Zapyt pryiniato. Koshty budut “zarahovani protiagom 5 hvylyn.

Коли гроші з вашого номера прийдуть на номер абонента, то ви отримаєте SMS-повідомлення з номером операції і підтвердженням успішного перекладу. Адресат, якого гроші призначені, також отримає SMS про те, що гроші прийшли до нього на рахунок.

Як ми писали раніше, Київстар дозволяє своїм абонентам дзвонити на один з номерів навіть без грошей на рахунку і без оплаченого пакету послуг. В рамках нової послуги «Ми разом» ви можете вибрати собі номер для безкоштовних дзвінків на нього. Надалі ви зможете зв’язатися з абонентом з цим номером навіть в тому випадку, якщо ви не поповнювали рахунок і не оплачували необхідний пакет послуг. Вказати ви можете будь-якого абонента Київстар, незалежно від його форми обслуговування. Скористатися послугою можуть будь-які абоненти передоплати, а також ті абоненти, у яких використовуються тарифні плани лінійки «Все разом».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone предлагает 12 Гб интернета за 5 гривен в день

В минуле

Киевстар изменил стоимость популярной услуги

В майбутнє

Також буде цікаво