lifecellНовини

lifecell випустив універсальний стартовий пакет, на який можна підключити будь-який тариф

У оператора lifecell є можливість придбати універсальний стартовий пакет, на який ви можете підключити будь-який тариф. Це стане в нагоді вам в багатьох випадках – наприклад, якщо ви ще не визначилися, який же саме тарифний план ви хочете для себе, або, скажімо, якщо купуєте картку в подарунок і хочете, щоб людина вибрала собі тариф на свій розсуд.


Що потрібно, щоб придбати картку?

Якщо вам потрібна універсальна карта lifecell, то ви можете придбати її за двадцять п’ять гривень. Є можливість також замовити доставку кур’єром «Нової Пошти» або ж самовивозом, така послуга обійдеться вам в сорок п’ять гривень. Активувати картку можна в такий спосіб:

  1. Вставте картку в ваш телефон.
  2. Активуйте її за допомогою безкоштовного дзвінка на номер 111.
  3. Виберіть один із доступних тарифних планів за допомогою комбінації * 141 #, дзвінка на номером 5433, власного особистого кабінету на сайті my.lifecell.ua або іншим способом.
  4. Поповніть свій рахунок на суму, необхідну для активації тарифного плану.

Як ми писали раніше, компанія Lifecell дозволяє вам ділитися одним і тим же пакетом інтернету на декількох пристроях. Це досить зручно, тому що, наприклад, можливі ситуації, коли ви просто забудете поповнити один з безлічі своїх рахунків і в підсумку залишитеся без інтернету взагалі. Тепер такої проблеми виникнути не може, принаймні, якщо ви замовите послугу під назвою «МультіSIM Інтернет». Тепер у вас при наявності декількох карток вся оплата і управління послугами з надання інтернету буде проводитися в одному акаунті.

 

Раніше така послуга – підключення декількох карток до одного особистому рахунку – була доступна тільки абонентам контрактної форми обслуговування.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell выпустил универсальный стартовый пакет, на который можно подключить любой тариф

В минуле

Google створив сервіс, в якому можна заробляти через Android-смартфон

В майбутнє

Також буде цікаво