Softnews

Google створив сервіс, в якому можна заробляти через Android-смартфон

Компанія Google запустила в тестовому режимі унікальний додаток, який надає користувачам можливість заробити реальні гроші, а не акції, промокоди і знижки. Для цього потрібно лише виконувати завдання, пов’язані з оцінкою рівня обслуговування тих чи інших закладів/компаній.


Дану інформацію надали співробітники прес-центру Google. Додаток отримав робочу назву Task Mate, встановити його і використовувати може будь-який власник сучасного смартфона під управлінням Android. Зараз програма тестується, доступна вона тільки для жителів Індії. Сенс простий – в додатку з’являється список завдань, виконуючи які користувач отримує рупії. Список завдань різноманітний, але всі вони спрямовані на перевірку якості послуг різних брендів. Є прості, наприклад, користувачеві необхідно сфотографувати рекламні вивіски тієї чи іншої компанії і оцінити їх якість. Доступні і більш складні завдання, наприклад, «таємний покупець» – потрібно прийти в певний магазин і придбати річ, попутно спілкуючись з продавцями на задані теми. Під час бесіди користувач оцінює рівень підготовки персоналу, а також спектр пропонованих послуг.

По суті, Task Mate вкрай схожа на інший подібний додаток від «Гугл» – Google Opinion Rewards. Але є суттєва різниця – зароблені бали можна конвертувати в реальні гроші, а не поповнення рахунку в Google Play для придбання все тих же продуктів компанії. На даний момент Google стримується від коментарів про успіхи додатку, тому поки неясно, чи буде проект продовжено по досягненню кінцевого терміну тестування. Також невідомо, чи зможуть випробувати сервіс жителі інших країн.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell випустив універсальний стартовий пакет, на який можна підключити будь-який тариф

В минуле

Створено портативний пристрій для визначення COVID-19 по диханню

В майбутнє

Також буде цікаво