Vodafone

Vodafone пропонує пакет з 2 Гб інтернету за 35 гривень

Обговорення

Іноді трапляється така ситуація, що у вас закінчується пакет інтернету, але бажання поповнювати рахунок прямо зараз, щоб отримати новий пакет, немає. Наприклад, через те, що вам і так потрібно буде поповнити рахунок через тиждень, або тому, що ви звикли до певного графіку оплати. У такому випадку оператор Vodafone пропонує вам пакет з двома гігабайтами інтернету всього за тридцять п’ять гривень.


Як отримати додатковий пакет інтернету?

Завдяки підключенню послуги «Додаткові гігабайти» ви зможете отримати на чотири тижні додатковий гігабайт або два мобільного інтернету. Один гігабайт коштує 25 гривень, два – тридцять п’ять, тобто цей варіант вигідніший. Ось як керувати даною послугою:

  • Для підключення пакету в один гігабайт використовуйте комбінацію * 888 * 01 #.
  • Пакет в два гігабайти підключається комбінацією * 888 * 02 #.
  • Відключення пакета в один гігабайт проводиться комбінацією * 888 * 010 #.
  • Щоб відключити пакет в два гігабайти, використовуйте комбінацію * 888 * 020 #.
  • Щоб перевірити статус послуги, скористайтеся системою «My Vodafone» або комбінацією * 101 * 4 #.

Послуга діє протягом місяця (тридцять днів) в тарифних планах Vodafone Family, Vodafone Family Plus, Vodafone SuperNet Start 2019, Vodafone ZAХІД, Vodafone Red XS +, Vodafone Red S, Vodafone Red M, Vodafone Red L. У тарифних планах Vodafone RED EXTRA XS , Vodafone RED EXTRA XS-2, Vodafone EXTRA S, Vodafone Extra Red M, Vodafone Extra Red L, Vodafone Light + вона підключається на чотири тижні (двадцять вісім днів).

Як ми писали раніше, Vodafone нараховує ряду абонентів безкоштовні хвилини та гігабайти. Подарунок від мобільного оператора поширюється в першу чергу на медиків. Ті з лікарів, які вже отримали його навесні, під час першої хвилі, зараз отримають новий пакет гігабайтів і хвилин автоматично. Вікторія Рубан, начальник відділу зв’язків з громадськістю компанії Vodafone Україна, повідомляє, що головна мета даної акції – забезпечити лікарів можливість завжди залишатися на зв’язку зі своїми пацієнтами. Послуги будуть нараховуватися медичним працівникам, які обслуговуються як на контрактній, так і на передплатної основі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Android-смартфони почнуть «лаяти» користувачів за використання cмартфону на ходу

В минуле

Vodafone предлагает пакет с 2 Гб интернета за 35 гривен

В майбутнє

Також буде цікаво