Київстар

Київстар вирішив роздати по ще одному номеру своїм абонентам

Київстар вирішив роздати своїм абонентам ще по одному номеру в рамках своєї нової послуги. Яка її мета? Думаємо, у додаткового номера може знайтися безліч застосувань. Скажімо, якщо вам набрид безперервний спам СМС-повідомленнями на ваш основний номер, а припинити залишати його ви не можете з якоїсь причини, то ви можете просто надати давати додатковий.


Отримуємо другий номер

Багато українців прагнуть мати «додатковий» номер телефону з найрізноманітніших причин. Наприклад, від вас можуть вимагати вказати ваш номер телефону при реєстрації на різних ресурсах в інтернеті. Найчастіше з цією метою купують додаткові картки, багато  людей також шукають спеціальні сервіси з тимчасовими номерами. «Київстар» пропонує третій варіант, найбільш зручний. придбати за тридцять гривень додатковий номер, з якого можна буде дзвонити або приймати дзвінки самому.

Щоб підключити послугу, введіть просту комбінацію * 100 * 33 * 2 # і клавіша виклику. Ви отримаєте номер, рандомно згенерований системою. Якщо вам потрібно, ви навіть можете замінити його на який-небудь інший за вашим бажанням. Якщо ви хочете призупинити дію послуги, то зробити це можна за допомогою комбінації * 100 * 33 * 4 #. Для відправлення СМС або виклику на додатковий номер введіть перед номером адресата код 818. У меню управління послугою можна, наприклад, розмежувати особисті та робочі дзвінки, відключаючи додатковий номер за розкладом.

Як ми писали раніше, Київстар запустив безкоштовні дзвінки без поповнення рахунку. Нова послуга від оператора дозволяє вам вибрати один номер Київстару, на який ви зможете дзвонити повністю безлімітно навіть в тому випадку, якщо ви не поповнювали рахунок і не оплатили пакет послуг вашого тарифного плану. Скористатися їй можуть всі без винятку абоненти передоплати, а також клієнти з тарифами «Все разом». Для дзвінків ви можете вибрати будь-який телефонний номер будь-якого абонента Київстар, незалежно від його форми обслуговування, включаючи тих абонентів, які перенесли свої номери в мережу оператора завдяки MNP.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button