lifecell

Lifecell запустив безлімітний інтернет за 2 гривні в день

Обговорення

Мобільний оператор Lifecell, що не залишає спроб наздогнати інших операторів «великої трійки», не перестає радувати абонентів дешевими тарифами. Такими, як його популярний план, який пропонує повністю безлімітний інтернет всього за п’ятдесят гривень на місяць. Він однозначно заслужив цю популярність.


Які послуги входять в тарифний план?

Дешевих безлімітних тарифів не так вже й багато, і цей тариф відноситься якраз до таких. У ньому також, що досить нетипово, немає обмежень ні за високошвидкісним трафіком, ні по роздачі wi-fi. Ось що ви отримуєте:

  • Повністю безлімітний 3G \ 4G інтернет.
  • Безкоштовну роздачу інтернету через пристрої.
  • Безлімітні розмови всередині мережі lifecell.
  • 250 хвилин дзвінків на номери інших мобільних операторів по Україні, а також номерів стаціонарного зв’язку (наприклад, державних установ).
  • Для зареєстрованих або персоніфікованих абонентів, а також абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, пропонується спеціальна ціна.
  • Ціна гарантовано не буде змінюватися аж до наступного року, а точніше, аж до 31.08.2021.

Назва тарифного плану – «Інтернет без меж», і в ньому достатньо платити всього лише п’ятдесят гривень за операторський місяць – двадцять вісім днів. Тарифний план є регіональним, зона його дії включає Чернівецьку область, Закарпатську, окремі області Волині, Донбасу, Дніпропетровської області. Повний список знаходиться на сторінці тарифного плану на сайті оператора.

Як ми писали раніше, компанія Lifecell дозволяє вам ділитися одним і тим же пакетом інтернету на декількох пристроях. Це досить зручно, тому що, наприклад, можливі ситуації, коли ви просто забудете поповнити один з безлічі своїх рахунків і в підсумку залишитеся без інтернету взагалі. Тепер такої проблеми виникнути не може, принаймні, якщо ви замовите послугу під назвою «МультиSIM Інтернет». Тепер у вас при наявності декількох карток вся оплата і управління послугами з надання інтернету буде проводитися в одному акаунті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Київстар запустив безкоштовні дзвінки без поповнення рахунку

В минуле

Vodafone пропонує 12 Гб інтернету за 5 гривень в день

В майбутнє

Також буде цікаво