Київстар запустив безкоштовні дзвінки без поповнення рахунку

Зараз на головній

Чи знайома вам проблема, коли ви не можете нікому зателефонувати, тому що забули поповнити рахунок, хоча дзвінки всередині мережі формально безкоштовні? Київстар усунув цю проблему, запустивши безкоштовні дзвінки без поповнення рахунку – послугу «Ми разом».


Як дзвонити безкоштовно навіть з «мінусовим» балансом?

Нова послуга від оператора дозволяє вам вибрати один номер Київстару, на який ви зможете дзвонити повністю безлімітно навіть у тому випадку, якщо ви не поповнювали рахунок і не оплатили пакет послуг вашого тарифного плану. Скористатися нею можуть всі без винятку абоненти передоплати, а також клієнти з тарифами «Все разом». Для дзвінків ви можете обрати будь-який телефонний номер будь-якого абонента Київстар, незалежно від його форми обслуговування, включаючи тих абонентів, які перенесли свої номери в мережу оператора завдяки MNP.

Ви можете підключити цю послугу одним з чотирьох основних способів:

  • За допомогою програми «Мій Київстар»;
  • Дзвінком на безкоштовний номер 535;
  • За допомогою USSD-запиту * 535 * 380ХХХХХХХХХ #, де ХХХХХХХХХ – номер того абонента, з яким ви хочете зберегти зв’язок;
  • У консультантів по роботі з клієнтами, які працюють в колл-центрах і фірмових магазинах Київстар.

Раз на місяць ви можете змінити номер, який вибрали для здійснення безлімітних дзвінків. Детальні умови описані докладно за відповідним посиланням на офіційному сайті оператора.

Як ми писали раніше, нещодавно лідер українського ринку мобільного зв’язку, компанія Київстар, впровадила послугу, яку давно чекали українці. Йдеться про підтримку вбудованих електронних SIM-карт (eSIM). Про впровадження послуги заявила прес-служба Київстар в четвер, дванадцятого листопада. Оператор став останнім з «великої трійки», що запустив електронні сім-карти, але зате послуга надається без будь-якої додаткової плати. Вона включена в такі передоплаті тарифні плани, як “Відео без меж”, “Розваги без меж” і “Спілкування без меж”.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,783Фанитак
503Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей