Бізнес та акції

ПриватБанк вимагає дивні довідки від українців

Обговорення
ПриватБанк

У мережі з’явився цікавий коментар музиканта Євгена Бардаченко, який зіткнувся з незвичайними вимогами від великого українського банку «ПриватБанк». У його матері, яка підв’язала в «Приват24» американський номер телефону, зажадали довідку про те, що вона не платить податки в США.


Дану інформацію Бардаченко опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. За його словами, «ПриватБанк» намагається створити для своїх клієнтів додаткові проблеми, запитуючи з них довідки, в яких насправді немає ніякої необхідності.

Згідно посту, який опублікував співак, його мати регулярно відвідує свою дочку, яка проживає в США. Через проблеми з карантином, її перебування на території Америки не обмежилося одним-двома місяцями, як це буває найчастіше, жінці довелося затриматися за межами своєї країни 120 днів. Так як вона проживає в Україні, то платить комунальні через додаток «ПриватБанку» «Приват24». У разі зміни геоположення банк завжди запитує підтвердження у вигляді СМС або дзвінка на зареєстрований в сервісі телефон, тому мати Євгенія прив’язала американський телефон доньки до свого профілю. Яке ж було її здивування, коли їй відразу ж після оплати подзвонив представник банку і попросив, щоб вона надала документ, що підтверджує те, що вона не є платником американських податків.

Музикант висловив своє обурення, заявивши, що подібна «паперова тяганина» безцільна і люди не повинні доводити банку що-небудь без свого бажання, а тільки за запитом його представників.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Керівництво «Укрпошти» розповіло про режим роботи відділень у адаптивний карантин

В минуле

Київстар запустив безкоштовні дзвінки без поповнення рахунку

В майбутнє

Також буде цікаво