Бізнес та акції

«ПриватБанк» змінив правила зняття готівки через свої банкомати

Лідером на ринку фінансових послуг в Україні є «ПриватБанк», намагаючись робити все заради того, щоб якомога більше людей використовували всі ті послуги і можливості, доступ до яких надає дана компанія. Робить все це вона звичайно ж зовсім не просто так, щоб задовольнити потребу населення в такого роду можливостях, а заради власного збагачення. Спеціально заради того, щоб досягати нових висот, ця фінансова установа, будучи найбільшою в Україні, вважала за необхідне змінити правила зняття готівки через свої банкомати на українській території, причому вони вже вступили в силу, зачіпаючи абсолютно кожної людини.


Як відомо, “ПриватБанк” завжди був інноваційною компанію, а його клієнти одними з перших отримували доступ до найсучасніших фінансових рішень, схоже так буде і надалі. Справа в тому, що тепер численні банківські термінали даної кредитної організації, що випускаються в рамках нового покоління, можуть похвалитися підтримкою безконтактної технології NFC, за рахунок якої вставляти картку в банкомат не потрібно.

Щоб скористатися картою досить просто піднести її до спеціальної зони поруч з банкоматом, розташована яка зазвичай ліворуч від клавіатури, після чого всі дані з неї будуть считані автоматично, а для отримання доступу до рахунку досить ввести захисний 4-значний PIN-код. При цьому, що вкрай важливо, відразу після зчитування даних з картки її можна прибрати, тобто постійно тримати її близько банківського терміналу не потрібно. Подібним чином «ПриватБанк» дозволяє здійснювати будь-які операції з банківською картою, в тому числі оплачувати послуги, здійснювати банківські перекази, знімати готівку, конвертувати валюту і здійснювати інші дії на свій власний розсуд, не відчуваючи при цьому будь-яких складнощів і труднощів.

ПриватБанк

Нові банкомати «замкнутого циклу» можуть не тільки видавати готівку, а й приймати її. Зараз в тестовому режимі вже працюють 250 нових банкоматів і до кінця року їх буде ще 1000. Всього у банку 7000 банкоматів старого зразка по всій країні, які поступово будуть змінювати на нові.

ПриватБанк

Більш того, банкомати останнього покоління від «ПриватБанку» підтримуються такі популярні технології безконтактних платежів, як Apple Pay, Google Pay і Samsung Pay, завдяки чому, в свою чергу, знімати готівку можна прямо зі смартфона без використання банківської карти. Для цього потрібно просто піднести телефон з налагодженою платіжною системою до мітки NFC на банкоматі, після чого підтвердити доступ, відсканувавши палець або особу. Нові правила зняття готівки банкомати на території України вже вступили в силу, а скористатися ними без зайвих складнощів можуть всі бажаючі, тому що доплачувати за це грошові кошти не потрібно, а ніяких додаткових комісій гарантовано абсолютно точно не виникне.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Back to top button