Бізнес та акції

Xiaomi перестане підтримувати MIUI 12 і накрутить ціни на смартфони

Обговорення
MIUI 13

У мережі з’явилася інформація про те, що компанія Xiaomi планує найближчим часом почати накопичувати гроші, через що ціна на техніку буде підвищена, а деякі проекти згорнуті. На жаль, таким «невезунчиком» стала програма оновлень для MIUI 12.


Причина всього цього проста – Xiaomi планує захоплення ринку шляхом покупки частини бізнесу Huawei, яка терпить збитки. Колишній лідер індустрії втратив землю під ногами після того, як США почали торгову війну з Китаєм, в результаті якої Huawei було заборонено використовувати американський софт і технології. Це дуже сильно вдарило по економічному стану компанії, в результаті чого вона швидко скоротила більшу частину персоналу і завершила підтримку деяких проектів, але це не врятувало «колоса з глиняними ногами». Щоб врятуватися від повного банкрутства, Huawei почала розпродавати частину своїх відділень, технологій і складальних цехів, чим скористалася Xiaomi. Фірма планує викупити велику частину проектів конкурента, щоб захопити ринок і стати фактичним монополістом.

На жаль, подібні покупки вимагають концентрації величезної кількості ресурсів, що не дозволяє Xiaomi продовжувати розвивати інші проекти. Зокрема, їй доведеться згорнути розробку оновлень MIUI 12 для безлічі смартфонів, що пояснює застій останніх тижнів, який спостерігається останнім часом в даному напрямку. Також компанія планує підняти ціни на свої товари, щоб накопичити гроші для реалізації планів. Однак це не новина, так як навіть Apple на своїй останній презентації оголосила, що вартість смартфонів їх виробництва зростатиме. Економічна світова криза вже наступає на п’яти всім, тому споживачам доведеться змиритися з подорожчанням всього навколо.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Redmi Note 10 і 10 Pro будуть коштувати досить дешево

В минуле

Xiaomi випустить «вбивцю» найменшого iPhone 12

В майбутнє

Також буде цікаво