Vodafone

20 Гб за 3 гривні в день: новий тариф Vodafone

Обговорення

Відомо, що серед усієї «великої трійки» саме оператор Vodafone прославився своїми досить дешевими тарифними планами з вигідними умовами. Він безперервно працює над поліпшенням своїх послуг, випускаючи все нові і нові тарифи. Нещодавно другий за кількістю користувачів оператор мобільного зв’язку в нашій країні випустив один з найкращих тарифних планів, в рамках якого ви зможете платити  всього лише три гривні на день, при цьому отримуючи величезний пакет інтернету в двадцять гігабайтів на високій швидкості.


Умови нового тарифного плану: що найбільше сподобається українцям

Один з головних критеріїв, за якими українці зазвичай обирають тарифний план для себе – це інтернет. У новий тариф від Vodafone входить двадцять гігабайт високошвидкісного 3G \ 4G-інтернету (в залежності від того, наскільки добре ловить мережу там, де ви знаходитесь). Любителів відео порадує послуга Vodafone Video Pass, у рамках якої ви зможете переглядати Ютуб, Нетфлікс і Мегого без будь-яких обмежень і без урахування трафіку. Відзначимо, що в цю послугу не входить реклама, тож користуйтеся її блокувальником, а також переглядайте контент тільки через офіційні додатки без використання VPN-сервісів. Також в рамках нового тарифного плану ви будете отримувати сімсот хвилин дзвінків на всі мережі України, включаючи номери стаціонарного зв’язку. При бажанні можна обміняти ці сімсот дзвінків по всій території країни на безліміт в мережі Vodafone і триста хвилин дзвінків на інших операторів.

Йдеться, безумовно, про новий тарифний план Vodafone SuperNet Turbo. Вартість складає сто гривень на місяць, або трохи більше трьох гривень в день. Щоб підключити його, вам буде потрібно всього-на-всього придбати нову сім-карту, або ж звернутися до служби роботи з клієнтами.

Як ми писали раніше, деякі абоненти Vodafone безкоштовно отримають по 10 Гб інтернету і 1000 хвилин. В першу чергу право на безкоштовний пакет послуг отримують медики. Ті, хто вже отримав аналогічний подарунок від оператора навесні, отримають його зараз автоматично. Як повідомляє Вікторія Рубан, начальник відділу зв’язків з громадськістю компанііVodafone Україна, це робиться в першу чергу для того, щоб лікарі зберігали зв’язок з пацієнтами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell запустил безлимитный интернет за 2 гривны в день

В минуле

20 Гб за 3 гривны в день: новый тариф Vodafone

В майбутнє

Також буде цікаво