Інші оператори

Новий мобільний оператор тисне конкурентів дешевими тарифами

Новый оператор

Міжнародний віртуальний мобільний оператор Lycamobile порівняно недавно з’явився на нашому ринку, якщо порівнювати з іншими мобільними операторами з так званої «великої трійки». Проте, він вже користується певною популярністю. Особливо високо українці оцінили його під час глобальної пандемії уханьского коронавіруса COVID-19. При поверненні в Україну було потрібно встановити додаток «Дій вдома», але на багатьох контрольно-пропускних пунктах не було нормального зв’язку. Картки від Lycamobile допомогли багатьом людям, тому що брали сигнали від вишок на іншій стороні кордону.


Які умови тарифних планів даного оператора?

Дешевизна тарифних планів Lycamobile пояснюється його бізнес-моделлю віртуального оператора. Йому не потрібно витрачатися на підтримку інфраструктури, яка просто орендується у інших операторів, а також на утримання штату працівників. Саме це і входить в тому числі в вартість послуг!

На даний момент оператор може запропонувати користувачам три тарифних плани. Сьогодні мова піде про один з них, в який входять наступний пакет послуг, цілком достатній для більшості українців:

  • Чотири гігабайти мобільного інтернету
  • Двісті хвилин дзвінків на номери всіх українських операторів, включаючи стаціонарний зв’язок
  • Тридцять СМС на інші мережі
  • Триста хвилин дзвінків в мережі Lycamobile по всьому світу.

Даний тарифний план носить назву «Все в одному XS». В рамках даного тарифу ви будете платити тридцять гривень на місяць – це менше, ніж у багатьох «соціальних» тарифних планах великих операторів, при цьому послуг в ньому значно більше.

Новий стільниковий оператор

Для того, щоб підключитися до даного тарифу, замовте картку оператора на його офіційному сайті. Там ви також можете ознайомитися з іншими тарифними планами, що містять більшу кількість інтернету і дзвінків за більшу ціну, яка, тим не менш, все одно нижча, ніж у великих операторів. Якщо ви вже є абонентом оператора, введіть комбінацію *139*1051#.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone предлагает 1500 минут по Украине за 25 гривен в месяц

В минуле

Новый мобильный оператор давит конкурентов дешевыми тарифами

В майбутнє

Також буде цікаво