Київстар

Київстар дарує 3 місяці безкоштовного ТВ: як отримати

Обговорення
Киевстар

Київстар розширює кількість користувачів свого телебачення. З цією метою він запустив нову цікаву акцію, яка дозволить вам отримати три місяці безкоштовного ТВ. Які ж умови даної акції?


Як отримати безкоштовне Київстар ТВ

Починаючи з п’ятого листопада поточного року і аж до кінця травня 2021 року включно будь-які абоненти Київстар, як контрактні, так і ті, хто користується більш популярними тарифними планами передоплати, можуть отримати три місяці безкоштовного телебачення. Воно буде працювати на умовах тарифного плану «Сімейний», який зазвичай коштує сто двадцять гривень на місяць.

Для цього вам необхідно придбати смартфон в будь-якому магазині роздрібної мережі оператора або ж онлайн, на сайті shop.kyivstar.ua. Разом з телефоном ви отримаєте листівку, яка містить промокод. Скачайте додаток Київстар ТВ, пройдіть авторизацію в ньому за своїм номером телефону і введіть промокод у відповідному полі. Якщо у вас вже є обліковий запис Київстар ТВ, закріплений за вашим номером телефону, просто введіть промокод. Якщо ж ваш запис закріплений за особистим рахунком, зверніться до контакт-центру за номером 466 або до консультанта. Після активації ви зможете три місяці безкоштовно користуватися пакетом «Сімейний».

Як ми писали раніше, популярний сервіс TikTok для абонентів Київстар буде безкоштовним протягом усього листопада – трафік, витрачений на нього, не буде тарифікуватися. Цією пропозицією зможуть скористатися абоненти будь-якої форми обслуговування – як контрактної, так і передплатної. Цікаво, що найактивніші користувачі цієї соціальної мережі проживають в Житомирській області, викачуючи в середньому майже два з половиною гігабайти трафіку кожен. На другому і третьому місцях опинилися Вінницька і Рівненська області. Думаємо, саме на цих людей і розрахована дана акція. І, звичайно, на молодь у віці 16-23 років.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Монобанк решил массово “завалить” украинцев своими картами

В минуле

Киевстар дарит 3 месяца бесплатного ТВ: как получить

В майбутнє

Також буде цікаво