Монобанк вирішив масово “завалити” українців своїми картами

Зараз на головній

Monobank продовжує намагатися розширити кількість своїх користувачів. Зокрема, він планує почати продавати свої карти на касах основних торгових мереж нашої країни. Саме про це повідомив Олег Гороховський, один із засновників банку, в своєму каналі в Telegram.


Як і де можна буде придбати картки

Згідно з повідомленням Гороховського, карта буде коштувати п’ятдесят гривень, але фактично ви зберігаєте цю суму у себе: вона з’явиться на вашому рахунку після того, як картка буде активована. Для активації необхідно відсканувати QR-код всередині упаковки з купленою карткою. Після сканування ви потрапите в спеціальний розділ онлайн-реєстрації, яка не вимагає зустрічатися зі співробітником банку. Заповнити дані досить просто: ви можете або сфотографувати свої паперові документи, або відправити дані через додаток «Дія».

Поки що картки «банку в телефоні» продаються тільки в одній мережі супермаркетів – Novus. Надалі ви також зможете придбати їх в магазинах інших мереж – Варус і Сільпо. Термін повноцінного запуску проекту повинен скласти близько місяця. Очікується, що в наступному році таким способом буде видано не менше двохсот тисяч карток.

Як ми писали раніше, власники преміальних карток від monobank можуть безкоштовно здати ПЛР на коронавірус прямо в аеропорті Бориспіль після прильоту в Україну, і при негативному результаті вам вже буде не потрібно проходити самоізоляцію. Для цього вам слід відразу ж після проходження паспортного контролю на другому поверсі терміналу D, виявити бажання здати тест. Співробітникові пред’явіть відповідну картку monobank. Здайте тест і зачекайте кілька годин. Результати прийдуть на електронну пошту і в додаток «Дій Вдома». Для того, щоб здати тестування перед вильотом з України для країни прибуття, вам необхідно оформити запит на тестування на третьому поверсі терміналу D навпаки стійки № 48 Fast Line. Пред’явіть посадковий квиток і картку monobank, здайте тест.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей