Статті

Samsung або Xiaomi: розбираємося, які смартфони краще

Samsung і Xiaomi – два головних конкурента, провідні компанії з виробництва якісного товару, здатного задовольнити попит будь-якого споживача. Так ось питання, продукт якої фірми краще?


Якщо порівнювати два бренди, то раціональніше всього акцентувати увагу на основних характеристиках.

Дисплей

Перші позитивні відгуки Samsung були пов’язані з якістю дисплея. Навіть бюджетні моделі були оснащені AMOLED-матрицею з високими показниками кольору і насиченості.

Samsung vs Xiaomi

Тут Xiaomi дещо поступається по позиціях, оскільки дешеві моделі оснащуються IPS-матрицею.

Пам’ять

Тут, що перший, що другий бренд можуть похвалитися своїми досягненнями. У преміальному ціновому сегменті вбудованої пам’яті від 64 Гб з підтримкою додаткового розширення через Micro SD.

Камера

Ці дві компанії встановили планку і задали тренд по випуску пристроїв з розширенням основного модуля в 48 МП у не найдорожчих моделей. Також, можна відзначити, що Mi Note 10 від Xiaomi має 108 МП камеру, а Galaxy S20 Ultra від Samsung – оснащений 100-кратним зумом.

Автономність

Тут беззаперечним лідером є бренд Xiaomi, оскільки їх апарати досі ставлять рекорди по працездатності без тривалого використання зарядного пристрою. Хоча Samsung спробувала провести революцію, про що говорить Galaxy A31, що працює до двох діб.

Продуктивність

Можливості середнячків якогось певного бренду виділити складно, так як Qualcomm Snapdragon 439 – основа смартфонів і Xiaomi Redmi 8A, і Samsung Galaxy A01. Якщо порівнювати дорожчі моделі, то тут ситуація інша. Преміальні смартфони Xiaomi Mi 10 Pro і Galaxy S20 Ultra працюють на флагманських процесорах Qualcomm Snapdragon і Samsung Exynos, відповідно. Навіть при схожих їх параметрах Xiaomi куди більш продуктивний, про що свідчать тести в AnTuTu.

Якщо враховувати невеликі відмінності між продукцією двох компаній, можна зробити висновок, що Xiaomi все ж трохи перевершує Samsung в плані оптимальності покупки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям порадили видалити зі смартфонів популярний додаток

В минуле

Монобанк вирішив масово “завалити” українців своїми картами

В майбутнє

Також буде цікаво