lifecell

Lifecell обмінює старий смартфон на новий всього за 30 хвилин

Обговорення

Послуга трейд-ін, або обміну старих мобільних телефонів на нові, стає все більш популярною в нашій країні. Її вже запустив в тому числі і мобільний оператор lifecell, причому у нього процедура найпростіша і дуже швидка – ви можете обміняти свій старий непотрібний смартфон всього за тридцять хвилин.


Обмінюємо старий смартфон на новий

Головна відмінність трейд-іну  lifecell від такого в інших операторів – це відсутність у нього вимог до віку вашого телефону. Обміну підлягають навіть відверто застарілі моделі старше шести-семи років. Втім, інші вимоги, найбільш логічні, залишаються в силі:

  • Ваш смартфон повинен бути робочим.
  • Телефон не повинен бути піратською підробкою.
  • Він повинен бути повністю цілим.
  • Всі функції повинні виконуватися справно.
  • Телефон не повинен бути заблокованим або тим більше вважатися вкраденим (фахівець в будь-якому випадку перевірить IMEI по базі).

Дізнатися, на яку ціну ви можете розраховувати, ви можете прямо у відповідному розділі офіційного сайту lifecell. Виберіть вашу модель зі списку, після чого подивіться на ціни нових смартфонів. Якщо новий смартфон коштує умовні десять тисяч гривень, а старий оцінено, скажімо, в сім, то вам залишиться доплатити три тисячі для покупки нового телефону.

Для того, щоб провести безпосередній обмін, відвідайте магазин роздрібної мережі lifecell. Крім самого телефону, вам також знадобляться ідентифікаційний код і паспорт – для того, щоб оформити договір про обмін. Остаточну ціну назве фахівець по роботі з клієнтами. Там же, на місці, ви можете вирішити, чи використаєте ви її, скажімо, у вигляді першого внеску по кредиту, або просто відразу ж оплатіть різницю в ціні. У будь-якому випадку ви зможете піти додому вже з новим смартфоном.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Нова версія Приват24 піддалася критиці – клієнти втрачають свої гроші

В минуле

Vodafone заявил об удешевлении интернета в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво