Новини

Vodafone заявив про подешевшання інтернету в Україні

Нещодавно «Vodafone Україна», один з найбільших і найстаріших операторів мобільного зв’язку в нашій країні, повідомив про те, що інтернет для українців значно подешевшав. При цьому обсяги споживання трафіку з року в рік, що логічно, тільки зростають.


Тенденції на інтернет-ринку України

Як повідомила в своєму інтерв’ю Ольга Устинова, яка обіймає посаду генерального директора компанії «Vodafone Україна», ринок рухається до поступового здешевлення інтернету, незважаючи на те, що на перший погляд все здається навпаки: оператори і провайдери підвищують вартість послуг. Суть в тому, що споживання інтернету зростає непропорційно підвищенню цін. Грубо кажучи, якщо умовний провайдер Х підняв ціну безлімітного інтернету на десять відсотків, то споживання за цей же час зросло на двадцять. Саме тому, наприклад, у тій самій мережі Vodafone ціна за один гігабайт в перерахунку на споживання знизилася на дванадцять відсотків.

Експоненціальне зростання кількості користувачів інтернету і обсяг переданої ними інформації відзначається у всьому світі безперервно з самого моменту появи інтернету в сучасному розумінні, тобто з середини дев’яностих. Але в останній рік обсяг зріс ще сильніше через епідемію коронавіруса COVID-19 і пов’язаного з нею зростання популярності онлайн-послуг, а також переходу величезного числа людей на віддалену роботу.

Starlink

Середнє користування дата-центрами за за рік тільки в мережі Vodafone збільшилася на 36-40 відсотків, продовжує Устинова. При цьому тенденція до зростання онлайн-послуг не йде на спад, люди з кожним днем ​​все активніше замовляють покупки в інтернеті, працюють в Мережі, грають в ігри і спілкуються. Тож подешевшання інтернету триватиме і надалі.

Як ми писали раніше, Vodafone має намір запускати мережу проводового інтернету. Дане рішення було прийнято на сесії з акціонерами. Цей напрямок в найближчі два роки буде вважатися пріоритетним для компанії. Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» повідомила та ж сама Ольга Устинова. Справа в тому, що користувачі хочуть отримувати весь пакет послуг з одного джерела з можливістю оплатити всі відразу – мобільний зв’язок, телебачення, мобільний і домашній інтернет. При цьому компанії Voodafone вони цілком довіряють.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Lifecell меняет старый смартфон на новый всего за 30 минут

В минуле

Київстар обмінює старі смартфони на нові прямо онлайн

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle