Новини

Київстар обмінює старі смартфони на нові прямо онлайн

Киевстар

Компанія «Київстар» вже давно запустила можливість обміняти старі смартфони на нові в рамках програми «трейд-ін», або обміну. Починаючи з недавнього часу, вона пішла трохи далі: більше немає необхідності відвідувати магазин роздрібної мережі оператора. Ви можете обміняти смартфон просто онлайн.


Як оформити послугу

Поки що послуга онлайновому обміну з доставкою кур’єром працює тільки для жителів столиці. Ви можете оцінити свій пристрій на сторінці інтернет-магазину оператора, після чого викликати фахівця по роботі з клієнтами додому. Він подивиться на ваш телефон, оцінить його, виходячи із загального стану, і обміняє на новий із необхідною доплатою. Загальні правила залишаються незмінними, ми неодноразово писали про них в попередніх статтях, присвячених програмі трейд-ін.

Для жителів інших областей нашої країни метод обміну онлайн дещо відрізняється. Ви можете оформити заявку на обмін самостійно в інтернеті, на тому ж сайті магазина оператора. Після цього вам буде необхідно відправити ваш телефон для оцінки за допомогою «Нової пошти». Всі послуги доставки оплачуються компанією «Київстар», вам платити нічого не потрібно.

Як повідомив Андрій Борейко, виконуючий обов’язки керівника дирекції роздрібних продажів «Київстар», введення акції пов’язано в першу чергу з карантином і другою хвилею захворюваності уханьского коронавіруса COVID-19, яка виявилася набагато масштабнішою за першу. В таких умовах життєво необхідно дотримуватися карантинних заходів, так що послуга по інтернет-обміну виявиться досить доречною.

За два роки обміну телефонів від «Київстар» даною послугою вже скористалося не менше семи тисяч чоловік. Найбільший попит – у Київській, а також Закарпатській та Одеській областях.

Як ми писали раніше, популярний сервіс TikTok для абонентів Київстар буде безкоштовним протягом усього листопада. Цією пропозицією зможуть скористатися абоненти будь-якої форми обслуговування – як контрактної, так і передплатної.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone заявив про подешевшання інтернету в Україні

В минуле

PlayStation 5 не буде в українських офлайн магазинах на старті продажів

В майбутнє

Також буде цікаво