Vodafone

Vodafone ввів безліміт на інтернет до кінця поточного року

Обговорення
vodafone

Vodafone люблять в тому числі за те, що у цього мобільного оператора досить дешеві тарифні плани і велика кількість вигідних акцій. Зараз він пішов навіть трохи далі, ніж раніше, ввівши фактичний безліміт на інтернет до кінця поточного року. Послуги Online Pass і Video Pass будуть повністю безкоштовними!


Хто може скористатися даною акцією?

Для початку нагадаємо, що з себе представляють ці послуги. Послуга Vodafone Online Pass дозволяє вам отримати безлімітний трафік на найпопулярніші сервіси для спілкування, такі як Viber, Telegram, WhatsApp, Hangouts, WeChat, Skype, Zoom, Google Classroom. Аудіо-та відеодзвінки в таких додатках, як Zoom, Viber, WhatsApp, Skype, Skype for business, Hangouts, Google Meet, Microsoft Teams, WeChat, FaceTime також не підлягають тарифікації. Для того, щоб отримати дану послугу, вам необхідно оплатити основний пакет послуг, і послуга Vodafone Online Pass буде безкоштовною до 14 січня 2021 року. Скористатися можуть користувачі тарифних планів передоплати, таких як Red Extra XS, Device M, Device L, Light +, RED XS +, 4G Smart XS, 4G Smart S, 4G Smart M, Partner, Red Extra XS 2, SuperNet Start, Pro, Pro +, Turbo, SuperNet Unlim, Turbo 2019, Unlim 3G, Unlim 3G Plus. Також доступна вона і користувачам контрактних тарифних планів Red S, M, L.

Інша послуга, що дозволяє отримати повний безліміт на основні відеосервіси – Нетфлікс, Мегого і Youtube – Vodafone Video Pass – також залишається повністю безкоштовною.

Як ми писали раніше, компанія Vodafone запустила додаток Vodafone Market, за допомогою якого має намір конкурувати з Google і Apple. Користувачі можуть купувати ігри і програми, які можуть їм знадобитися для різних цілей. Також в рамках Vodafone Market доступна спеціальна послуга BeFit, призначена для дотримання правил і норм здорового способу життя, і послуга Kids Market, в рамках якої ваші діти від 3 до 12 років можуть отримати доступ до розвиваючих програм та ігор.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запустил услугу, которая нужна всем украинцам

В минуле

Vodafone ввел безлимит на интернет до конца текущего года

В майбутнє

Також буде цікаво