Бізнес та акції

Монобанк протестує своїх клієнтів на COVID-19

Обговорення

Монобанк запустив пільгове тестування своїх клієнтів на COVID-19. Відзначимо, що багато країн перебувають у так званій червоній зоні, і після прибуття з них необхідно пройти карантин довжиною в два тижні, або ж здати тест на коронавірус. Власникам преміальних карт IRON і platinum не варто переживати про самоізоляцію або високу вартість тестів.


Яким чином буде проходити пільгове тестування

Власники преміальних карток від monobank можуть безкоштовно здати ПЦР на коронавірус прямо в аеропорту Бориспіль після прильоту в Україну, і при негативному результаті вам вже буде не потрібно проходити самоізоляцію. Для цього вам слід відразу ж після проходження паспортного контролю на другому поверсі терміналу D, виявити бажання здати тест. Співробітникові пред’явіть відповідну картку monobank. Здайте тест і зачекайте кілька годин. Результати прийдуть на електронну пошту і в додаток «Дій Вдома».

Для того, щоб здати тестування перед вильотом з України для країни прибуття, вам необхідно оформити запит на тестування на третьому поверсі терміналу D навпаки стійки № 48 Fast Line. Пред’явіть посадковий квиток і картку monobank, здайте тест.

Слід пам’ятати, що до тестування методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) необхідно підготуватися. Ось найпростіші правила:

  • За дванадцять годин до забору матеріалу не вживайте алкоголь.
  • За чотири години до забору не чистіть зуби, не користуйтеся ополіскувачами, не вживайте ліки для зрошення ротоглотки, назальні краплі, спреї і препарати від болю в горлі.
  • За півгодини до забору нічого не пийте і не їжте.
  • За дві години до забору не можна палити.
  • Не їжте жуйку або пастилки, які освіжають подих.

Як ми писали раніше, monobank буде повертати гроші за користування поштою. З першого жовтня усі, хто буде відправляти і отримувати посилки, розраховуючись карткою monobank, отримають п’ятнадцятивідсотковий кешбек. Він також буде нараховуватися на дрібні пакети, посилки, і EMS. Проект діє  до 30 листопада 2020 року і діє в більш ніж 4 тисячах автоматизованих відділень Укрпошти.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар увеличил скорость интернета до 100 Мб/с в некоторых регионах

В минуле

Монобанк протестирует своих клиентов на COVID-19

В майбутнє

Також буде цікаво