Vodafone

Vodafone запустив важливу послугу, яку потрібно підключити всім абонентам

Обговорення

Vodafone запустив важливу послугу, яку необхідно підключити всім абонентам, які переживають за свій телефон. Вона називається Vodafone Safety, і дозволяє вам «застрахувати» смартфон на випадок втрати.


Як захистити свій телефон від втрати

Послуга від мобільного оператора включає в себе кілька корисних функцій. Це, в першу чергу, так званий e-Sticker, інформація на заблокованому екрані з приводу того, як і кому необхідно повернути телефон. На ваш смартфон встановлюється програма, яка автоматично заблокує всі його функції, якщо ви звернетеся в колл-центр або ж скористаєтеся функцією блокування в особистому кабінеті управління послугою. У разі, якщо ви знайшли такий заблокований телефон, вам необхідно зателефонувати в той же самий колл-центру за номером 6911, повідомити про знахідку і про те, де ви зможете зустрітися з кур’єром, який забере у вас телефон і поверне законному власнику.

Всього в додатку є кілька тарифних планів. Ось вони:

  • “Online”: 5 грн / тиждень, включаючи сервіс повернення
  • “Start”: 9 грн / тиждень, включаючи сервіс повернення та компенсації 2500 грн.
  • “Smart”: 12 грн / тиждень, включаючи сервіс повернення та компенсації 5000 Грн.

У всіх пакетах передбачені сервіси геолокації, дистанційного блокування, видалення даних, фотофіксація, звуковий сигнал, а також підтримка 24/7. Для активації послуги скачайте додаток, запустіть його, виберіть і оплатіть тарифний план. Компенсація виплачується в разі, якщо ви не отримали свій телефон назад протягом двох тижнів.

Vodafone safety

Vodafone safety

Як ми писали раніше, Vodaofone зробив безкоштовними цілий ряд популярних сервісів в рамках послуг Online Pass і Video Pass. Ці дві послуги дозволять вам зробити месенджери, соціальні мережі, відеосервіси не тільки повністю безлімітними, а й безкоштовними. Одна з акцій – повністю нова, друга – продовжена до середини січня наступного року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запустил доступные тариф с быстрым интернетом и ТВ

В минуле

Vodafone запустил важную услугу, которую нужно подключить всем абонентам

В майбутнє

Також буде цікаво