Київстар

Київстар встановив вартість 1 Гб інтернету в 100 гривень для всіх абонентів

Обговорення
Киевстар

Нещодавно Київстар ввів особливу тарифікацію своїх послуг для абонентів передоплати. Тепер, наприклад, гігабайт інтернету обійдеться вам в сто гривень. Не поспішайте засмучуватися і викидати свою картку: такі умови будуть діяти тільки в тому випадку, якщо у вас немає грошей оплатити свій звичний пакет послуг.


Роздільна оплата послуг оператора

Якщо ви не можете оплатити звичний пакет послуг, то для вас будуть діяти особливі умови. Відзначимо, що раніше вони були різними для абонентів різних тарифних планів. Зараз же їх уніфікували, і тепер вони всі виглядають таким чином:

  • Вихідні СМС-повідомлення на всі мережі в межах України – одна гривня за штуку.
  • Вихідні СМС-повідомлення на закордонні номери – три гривні за штуку.
  • Дзвінки на мережі фіксованого стаціонарного зв’язку по всій території країни, а також на номери з кодами на кшталт 092 і 094 – 1 гривня 50 копійок за хвилину.
  • Доступ до Інтернету – десять копійок за мегабайт.
  • Вихідні MMS-повідомлення в мережі Київстар – одна гривня за штуку.

Звертаємо увагу, що такі тарифи будуть діяти протягом усього дня з моменту використання послуг, навіть якщо абоненти поповнили свій рахунок і у них достатньо коштів для замовлення пакету послуг згідно стандартних умов.

Як ми писали раніше, нещодавно Київстар, найбільший мобільний оператор в нашій країні, запустив акцію, яка дозволить абонентам користуватися його послугами безкоштовно. Вона діє, починаючи з 15 жовтня і аж до кінця поточного року. В рамках акції «Щасливий день» ви можете користуватися безлімітним мобільним інтернетом і безлімітними ж дзвінками в мережі оператора. Мати гроші на рахунку для цього не обов’язково. Ця послуга буде доступна протягом одного дня. Щоб підключити її, необхідно запустити програму «Мій Київстар», відправити запит * 222 # або ж зателефонувати на номер 222 (дзвінок не оплачується). Користуватися послугою можна не частіше одного разу на тиждень. Послуга вважається підключеної після того, як вам прийде SMS-повідомлення. Скористатися нею можуть всі абоненти Київстар, що обслуговуються на основі тарифних планів передоплати, за винятком тих, у кого спеціальні тарифні плани.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Кредитки не нужны: ПриватБанк решил изменить правила работы с карточками

В минуле

Киевстар установил стоимость 1 Гб интернета в 100 гривен для всех абонентов

В майбутнє

Також буде цікаво