Київстар запустив найдоступніший тариф з безлімітними мессенджерами

Зараз на головній

Нещодавно Київстар, найбільший мобільний оператор в нашій країні, запустив цілий ряд доступних тарифних планів, в тому числі з безлімітними мессенджерами і іншими сервісами. Особливо серед них виділяється один цікавий тарифний план, на якому ми пропонуємо вам зупинитися докладніше.


Що входить в один з найвигідніших тарифних планів від Київстар?

Як правило, тарифні плани судять за співвідношенням у них плати за послуги і самих послуг, які ви отримуєте за ці гроші. Що ж ви будете отримувати, і за яку суму, в даному тарифному плані?

  • Шість гігабайтів мобільного інтернету
  • Повністю безлімітні дзвінки всередині мережі «Київстар»
  • 60 хвилин дзвінків на номери інших операторів, а також за кордон.

Місячна абонентська плата в даному тарифному плані становить всього 125 гривень. Зверніть увагу, що мова йде про операторський місяць – чотири тижні, або двадцять вісім днів. Таким чином, вона складає приблизно 4 гривні 46 копійок на день. Також за цю суму ви отримуєте необмежений доступ до найбільш популярних серед українців соціальних мереж та месенджерів, в тому числі Фейсбук, Інстаграм, Вайбер і телеграм, а також не будуть зніматися гігабайти за користування деякими освітніми сервісами.

Тарифний план носить назву «Спілкування без меж». Ви можете перейти на нього за допомогою системи «Мій Київстар», або ж, якщо ви поки не є абонентом Київстар, просто придбати відповідну сім-карту в магазині.

Як ми писали раніше, у абонентів Київстар з’явився «Безкоштовний день». В рамках даної акції ви можете користуватися безлімітним мобільним інтернетом і безлімітними дзвінками в мережі оператора. Мати гроші на рахунку для цього не обов’язково. Ця послуга буде доступна протягом одного дня. Щоб підключити її, необхідно запустити програму «Мій Київстар», відправити запит * 222 # або ж зателефонувати на номер 222 (дзвінок не оплачується). Користуватися послугою можна не частіше одного разу на тиждень. Послуга вважається підключеної після того, як вам прийде SMS-повідомлення. Скористатися нею можуть всі абоненти Київстар, що обслуговуються на основі тарифних планів передоплати, за винятком тих, у кого спеціальні тарифні плани.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей