Київстар

Київстар вирішив конкурувати з Apple: запущено нову послугу для абонентів

Обговорення

З 1 листопада 2020 Київстар оновлює одну з послуг для своїх абонентів, намагаючись конкурувати з Apple. Йдеться про оновлення додатку Music Club, яке йде на смартфони, що працюють під управлінням операційних систем Android і iOS. За допомогою цього додатка ви можете як слухати музику онлайн, так і зкачувати пісні, і навіть встановлювати музику, що вам подобається, замість гудка.


Нові функції в додатку

У додатку з’являється новий каталог музики – пісень і виконавців стане набагато більше. Є й інші корисні нововведення:

  • З’явилося два види підписки: «Lite» і «Premium». Перша дає доступ до пісень українських виконавців і деяких музикантів з країн колишнього СРСР. Друга – до пісень всіх виконавців в каталозі (близько десяти тисяч треків).
  • Додано тексти для популярних пісень.
  • Поліпшено пошук і алгоритм рекомендацій.
  • Тепер ви можете зберігати необмежену кількість пісень протягом дня.

Починаючи з 1 листопада вартість передплати «Lite» за день користування складе 1,5 грн, а за тиждень – 10,5 грн. Вартість «Premium» – 2,5 грн в день і 17,5 грн в тиждень. Для тих клієнтів, які вже користуються сервісом Music Club, буде діяти «Lite», найдешевша версія підписки.

Як ми писали раніше, в рамках акції «Щасливий день» ви можете користуватися безлімітним мобільним інтернетом і безлімітними ж дзвінками в мережі оператора. Мати гроші на рахунку для цього не обов’язково. Ця послуга буде доступна протягом одного дня. Щоб підключити її, необхідно запустити програму «Мій Київстар», відправити запит * 222 # або ж зателефонувати на номер 222 (дзвінок не оплачується). Користуватися послугою можна не частіше одного разу на тиждень. Послуга вважається підключеної після того, як вам прийде SMS-повідомлення. Скористатися нею можуть всі абоненти Київстар, що обслуговуються на основі тарифних планів передоплати, за винятком тих, у кого спеціальні тарифні плани.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Щоб не засмутити геймерів: стала відома доля Half-Life 3

В минуле

Киевстар решил конкурировать с Apple: запущена новая услуга для абонентов

В майбутнє

Також буде цікаво