Softnews

Щоб не засмутити геймерів: стала відома доля Half-Life 3

Обговорення
Half-Life 3

Глава Valve Гейб Ньюелл (Gabe Newell) розповів, чому не вийшла гра Half-Life 3. Це стало відомо з останнього інтерв’ю Ньюелла, цитати з якого наводяться на YouTube -каналі Valve News Network.


Автор відео заявив, що керівник Valve дав інтерв’ю журналісту Джеффу Кейлі (Geoff Keighley) на Game Awards Zoom, однак матеріал ще знаходиться під ембарго і недоступний для ознайомлення. В ході бесіди підприємець, зокрема, розкрив деяку інформацію про долю Half-Life 3. Ньюелл зізнався, що гра не вийшла через декілька причин, наприклад, через проблеми з ідеями. «Ми перезапускати розробку Half-Life 3 кілька разів», – заявив глава студії.

За словами Ньюелла, Valve довго зберігала мовчання і не коментувала чутки про вихід HL3, щоб не розлютити геймерів. Це було пов’язано з тим, що в студії не знали, який продукт в результаті буде випущений. «Ми не хотіли розповідати про гру тільки заради того, щоб щось розповісти», – уточнив підприємець.

Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx

Засновник Valve також розповів, що вихід VR-шутера Half-Life: Alyx надихнув всіх співробітників студії. У зв’язку з цим Ньюелл заявив, що компанія планує і далі випускати нові частини ігрової серії.

У липні журналіст Джефф Кейлі розповів у своєму документальному фільмі, що Valve активно працювала над Half-Life 3, але скасувала проект через проблеми з двигуном Source 2. Також автор з’ясував, що ще до виходу Half-Life: Alyx студія планувала випуск двох VR-шутерів – Borealis і Shooter.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Німці порадили: названо кращий антивірус для Windows 10

В минуле

Київстар вирішив конкурувати з Apple: запущено нову послугу для абонентів

В майбутнє

Також буде цікаво