Новини

Київстар пропонує 10 Гб інтернету за 30 гривень на місяць

Обговорення

Найстаріші серед наших читачів, можливо, згадають, що в дев’яностих та в першій половині нульових, коли інтернет був дорогим і взагалі тільки у обраних, він був в основному нічним. Вночі тарифікація була дешевшою, а швидкість – кращою. Зараз це неактуально, зрозуміло – інтернет сильно подешевшав, і до того ж зараз платять не за час, а за гігабайти або швидкість. Але, тим не менше, нічні тарифи залишилися, нехай і в якості окремих послуг, наприклад, недавній послуги Київстар, що дозволяє отримати десять гігабайтів інтернету за тридцять гривень на місяць.


Нічний інтернет як в старі добрі часи

Компанія «Київстар» пропонує всім абонентам згадати минуле, підключивши за тридцять гривень послугу, відому як інтернет-пакет «Нічний». Ви отримуєте десять гігабайтів мобільного інтернету, які можете використовувати протягом місяця з моменту покупки, з одинадцятої вечора до сьомої ранку. Підключити послугу вам можна або за допомогою онлайн-системи «Мій Київстар», або ж через запит * 266 * 1 #. Перевірити залишок гігабайтів і опції можна комбінацією * 266 #.

В деякі тарифні плани дана послуга входить за замовчуванням, і підключити її, що цілком логічно, не можна. Несумісна вона і з послугою «День онлайн», а також, природно, з безлімітним інтернетом. Гігабайти будуть додані до тих, які у вас вже є в складі тарифу, але витрачатися будуть тільки вночі, протягом решти періоду доби ви будете витрачати ваші базові гігабайти з тарифного плану.

Як ми писали раніше, у абонентів Київстар з’явився «Безкоштовний день». В рамках акції «Щасливий день» ви можете користуватися безлімітним мобільним інтернетом і безлімітними ж дзвінками в мережі оператора. Мати гроші на рахунку для цього не обов’язково. Ця послуга буде доступна протягом одного дня. Щоб підключити її, необхідно запустити програму «Мій Київстар», відправивши запит * 222 # або ж зателефонувати на номер 222 (дзвінок не оплачується). Користуватися послугою можна не частіше одного разу на тиждень. Послуга вважається підключеної після того, як вам прийде SMS-повідомлення. Скористатися нею можуть всі абоненти Київстар, що обслуговуються на основі тарифних планів передоплати, за винятком тих, у кого спеціальні тарифні плани.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар предлагает 10 Гб интернета за 30 гривен в месяц

В минуле

Уже сьогодні українці можуть купити iPhone 12 і 12 Pro

В майбутнє

Також буде цікаво