Бізнес та акції

Користуватися Новою Поштою стало зручніше

Обговорення

Користуватися Новою поштою стає все зручніше і зручніше: компанія продовжує розширювати мережу своїх відділень на всій території нашої країни. Так, в жовтні було відкрито ювілейне, семитисячне відділення Нової пошти.


Географія відділень Нової Пошти

На даний момент у компанії вже є величезна мережа відділень – 7145 штук, з яких більше половини – 4100 – працюють в сільській місцевості. Фактично, в кожної сьомої селі нашої країни є відділення Нової пошти, що дозволяє його жителям не тільки отримувати або пересилати посилки, а й також купувати онлайн всілякі товари, починаючи від продукції, що виставляється на продаж на AliExpress і закінчуючи медичними засобами, косметикою, продуктами.

Олександр Бульба, СЕО Нової Пошти, повідомив, що цей рік, незважаючи на епідемію і економічну кризу, став рекордним для компанії в тому, що стосується розширення мережі. В цьому році компанія сконцентрувала свої зусилля в першу чергу на селах і невеликих містах. В цьому році було відкрито понад 1300 нових відділень – майже по п’ять відділень в день, з яких чотири відкривалося в селах.

Карантин і закриті кордони стали причиною того, що українці почали більше відпочивати на курортах нашої країни. Тому дуже важливою стала можливість отримати посилки в курортних містах і селах України. За недавній час відділення Нової пошти відкрилися в таких населених пунктах, як:

  • Генічеська гірка (Херсонська область),
  • Миколаївка, Приморське (Одеська область)
  • Татарів (Івано-Франківська область)
  • Орявчик (Львівська область)

Найбільше відділень – більше сотні – відкрилося в Івано-Франківській області. Також в топ-5 за кількістю відкритих відділень увійшли такі області нашої країни, як Львівська, Одеська, Запорізька та Рівненська.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Украине сильно подорожает интернет для населения

В минуле

Пользоваться Новой Почтой стало удобнее

В майбутнє

Також буде цікаво