Новий мобільний оператор запустив по всій Україні тариф за 50 гривень на місяць

Зараз на головній

Віртуальний мобільний оператор Lycamobile з’явився на українському мобільному ринку три роки тому, що зовсім мало в порівнянні з операторами «великої трійки». Оскільки оператору необхідно контролювати з гігантами, які вже давно поділили ринок нашої країни між собою, він повинен привертати до себе якомога більше клієнтів. А що для цього підходить найкраще, якщо не дешеві тарифні плани?


Що пропонує новий мобільний оператор?

Lycamobile може дозволити собі різко знижувати ціни на послуги в зв’язку з тим, що є віртуальним оператором, тобто не тримає величезної кількості магазинів і армій промоутерів, продавців-консультантів і інших менеджерів. На підтримку інфраструктури та зарплати співробітникам в тому числі і витрачається прибуток оператора, джерелом якої є абоненти.

Всього у Lycamobile на даний момент є три тарифні плани. Один із них, який є найбільш оптимальним для звичайних людей, містить чотири гігабайти мобільного інтернету, а також двісті хвилин дзвінків на номери всіх українських операторів, включаючи стаціонарний зв’язок. Відзначимо, що дзвінки всередині мережі самого Lycamobile повністю безлімітні і безкоштовні, а на закордонні номери віртуального оператора надається тридцять хвилин дзвінків. Також в пакет входить тридцять СМС-повідомлень на інші номери, і знову ж таки, безлімітні СМС-ки всередині самої мережі.

Тарифний план, про який йде мова, називається “Все в одному XS”. В рамках даного тарифу ви будете платити 50 гривень на місяць, що менше, ніж у «соціальних» тарифних планах великих операторів. При цьому послуг в «соціальних» тарифах «великої трійки» значно менше. Для того, щоб підключитися до даного тарифу, замовте картку оператора на його офіційному сайті. Там же ви можете ознайомитися і з іншими тарифними планами, що містять більшу кількість інтернету і дзвінків за велику ціну, яка, тим не менш, все одно нижче, ніж у великих операторів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей