Київстар

Київстар запустив безкоштовний безлімітний інтернет для всіх абонентів, але є умова

Київстар запустив цікаву акцію для всіх своїх абонентів. Тепер їм буде доступний безлімітний безкоштовний інтернет, правда, з деякими умовами. Акція називається «Щасливий день» і, без сумніву, стане досить популярною серед безлічі абонентів найбільшого в нашій країні оператора мобільного зв’язку.


Умови акції і як її підключити

Акція буде дійсна з 15 жовтня по 31 грудня включно. Умови її прості: абоненти Київстар зможуть протягом одного дня на тиждень отримувати безлімітний мобільний інтернет і безлімітні дзвінки в мережі оператора, навіть якщо на рахунку у них зовсім немає грошей. Бути на зв’язку,  не поповнюючи рахунок, дуже важливо для багатьох людей. Адже іноді можна забути його поповнити, пропустивши СМС про чергове списання коштів. Бувають також ситуації, коли українці, наприклад, вставляють за кордоном іншу картку, а потім повертаються в Україну і не можуть зателефонувати або зайти в інтернет з кордону, тому що, поки вони були за кордоном, у них закінчився пакет послуг.

Підключити послугу можна одним з трьох способів:

  • Зателефонувавши на безкоштовний номер 222
  • Відправивши запит * 222 #
  • Через додаток Мій Київстар.

Після того, як ви підключите цю послугу, вам прийде SMS-повідомлення, і в подальшому ви протягом доби зможете користуватися безлімітним мобільним інтернетом, а також безлімітними дзвінками в мережі Київстар. Підключати послугу можна раз на тиждень. Вона доступна для всіх користувачів передоплати, крім тих, у кого спеціальні тарифні плани.

Як ми писали раніше, компанія «Київстар» запустила важливе нововведення для своїх абонентів – а саме, можливість вибрати собі гарний номер онлайн. Ви можете, наприклад, зашифрувати якусь важливу для вас дату, якесь слово, змінити чотири останні цифри або просто зробити так, щоб ваш номер «Київстар» був схожий на ваш же номер іншого оператора. Для того, щоб зробити це, вам зовсім не обов’язково відвідувати магазини Київстар, ви можете просто придбати номер онлайн.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button