Київстар

Київстар запустив важливе нововведення для абонентів

Обговорення

Компанія «Київстар» запустила важливе нововведення для своїх абонентів – а саме, можливість вибрати собі гарний номер онлайн. Ви можете, наприклад, зашифрувати якусь важливу для вас дату, якесь слово, змінити чотири останні цифри або просто зробити так, щоб ваш номер «Київстар» був схожий на ваш же номер іншого оператора. Для того, щоб зробити це, вам зовсім не обов’язково відвідувати магазини Київстар, ви можете просто придбати номер онлайн.


Отримуємо гарний номер

Перш, ніж оформляти собі номер, вам необхідно спочатку ознайомитися з прейскурантом. Він виглядає наступним чином:

  • Комбінація чисел на ваш розсуд, крім «ідеальних» і «золотих» (про них див. нижче) обійдеться в 300 гривень.
  • Дзеркальні або повторювані комбінації вже дорожчі – 400 гривень.
  • Ще дорожче – дві тисячі гривень – коштують комбінації трьох і більше чисел в порядку зростання або зменшення, а також номери, що складаються з 2-3 мінливих цифр.
  • Чотири цифри поспіль (так званий «ідеальний номер») – 3000 гривень.
  • Нарешті, «золоті номери» (п’ять і більше чисел поспіль) – 15 000 гривень і більше.

Після того, як ви визначитеся з номером, можна починати оформлення. Замовити можна на сайті, причому цілодобово і без вихідних. Дорогий номер можна навіть взяти в кредит! Картку вам доставлять в будь-який зручний для вас час, або ж ви можете змінити ваш вже наявний номер «Київстар» на гарний, потрібний вам.

Як ми писали раніше, компанія «Київстар» назвала терміни запуску 5G-мереж для своїх абонентів, які вважає доцільними. Мережі п’ятого покоління, згідно з повідомленням Олександра Комарова, президента компанії, будуть запущені в 2022-2023 роках. Президент сумнівається в доцільності запуску даних мереж протягом 2021 року – нагадаємо, що найчастіше саме цей термін фігурував у заявах для преси.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Украине взялись за российские сервисы: что будет с пользователями

В минуле

Киевстар запустил важное нововведение для абонентов

В майбутнє

Також буде цікаво