Vodafone

Vodafonе продовжив безліміт для всіх до початку весни

Оператор Vodafone вирішив продовжити безліміт на YouTube і безкоштовну передплату YouTube Premium аж до кінця зими – 28 лютого 2021 року. Як і раніше, ця акція активується разом із послугою Vodafone Video PASS.


Для кого діє дана пропозиція?

Акція “YouTube без перерв” діє для всіх абонентів Водафон незалежно від форми обслуговування. Поширюється підписка абсолютно на всі пристрої, з яких можна переглядати YouTube. Це телевізори, браузери, планшети і, звичайно, смартфони. Після підключення Video Pass ви відразу ж отримуєте безліміт. Він буде діяти протягом чотирьох місяців, по закінченню яких ви отримаєте пропозицію продовжити дію YouTube Premium і Video PASS вже на звичайних – платних – підставах. З п’ятого місяця діятиме вже звичайна тарифікація даних послуг.

Як ми писали раніше, Vodafone зробив месенджери безкоштовними для своїх абонентів. Дана акція розповсюджується на послугу Online Pass, яка дозволяє отримати безлімітний трафік на додатки, які використовуються для спілкування. При підключенні послуги трафік списуватися більше не буде. У послугу входить месседжінг, як текстовими, так і графічними зображеннями, в таких додатках, як Viber, Telegram, WhatsApp, Hangouts, WeChat, Skype, Zoom, Google Classroom, а також аудіо- та відеодзвінки в Zoom, Viber, WhatsApp, Skype, Skype for business, Hangouts, Google Meet, Microsoft Teams, WeChat, FaceTime. Послуга буде доступною для використання при дотриманні всього двох обов’язкових умо. У вас повинен бути оплачений основний місячний пакет послуг в рамках вашого тарифного плану, а також повинна бути активована і оплачена сама Online PASS. Її вартість становить тридцять гривень на місяць.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Додаток Google поліпшив камеру в дешевих смартфонах

В минуле

Vodafonе продлил безлимит для всех до начала весны

В майбутнє

Також буде цікаво