Київстар

Київстар запустив новий тариф за 1200 гривень на місяць

Обговорення

Ціни на контрактні тарифні плани часом можуть шокувати людей, які звикли до більш дешевих тарифних планів передоплати. Так, нещодавно Київстар запустив новий тарифний план, в якому абонентська плата становить 1200 гривень на місяць. Це контрактний тариф з нової лінійки, що надає абонентам значні переваги. Що ж можна отримати за суму, яка багатьом українцям здасться астрономічної, і чому цей тарифний план все-таки має сенс вибрати?


Що можна отримати за таку ціну

За вартість в 1200 гривень ви можете отримати повний набір послуг від Київстар, які зазвичай надаються окремо в пакетах мобільного зв’язку, телебачення і домашнього інтернету. Ось повний список даних послуг:

  • Повністю безлімітний інтернет
  • Повністю безлімітні дзвінки в мережі Київстар
  • Три тисячі хвилин дзвінків на інших операторів, а також за кордон – в Італію, Польщу, Російську Федерацію, Чехію, Німеччину
  • Три тисячі СМС-повідомлень на українські номери
  • Вбудована послуга «Київстар-Сім’я»
  • Включена в тариф сім-карта для інших пристроїв.
  • Послуга «Київстар ТВ» без додаткової плати.
  • Послуга «Домашній Інтернет» без додаткової плати.

Даний тарифний план називається Smart Business +. Він відноситься до контрактних тарифних планів, і отже, пропонує всі їхні переваги. У їх числі – можливість оплачувати послуги постфактум, можливість тримати у себе на особовому рахунку кілька номерів і багато іншого. Щоб підключити його, зверніться в офіційний магазин Київстар. Ви також можете скористатися послугою «Міграція».

Для тих, кому такі «VIP» послуги не по кишені, Київстар запустив абсолютно новий безліміт за 5 гривень в день. Новий тарифний план від оператора пропонує десять гігабайт мобільного інтернету і тисячу хвилин на дзвінки на будь-які телефонні номери в Україні, включаючи стаціонарні. Він порадує тих, хто користується соціальними мережами, грає в онлайн-ігри або слухає багато музики. Справа в тому, що понад сорок різних сервісів і онлайн-ігри не тарифікуються в рамках даного тарифного плану. До них відносяться Instagram, Facebook, TikTok, Youtube Music, Apple Music, Spotify, Minecraft і багато іншого. Тарифний план, про який йде мова, називається «LOVE». Абонентська плата в ньому становить лише сто п’ятдесят гривень на місяць.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

1200 гривен за безлимит: новый тариф Vodafone

В минуле

Киевстар запустил новый тариф за 1200 гривен в месяц

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle