Vodafone

Vodafone зробив месенджери безкоштовними для своїх абонентів

Обговорення

Нещодавно оператор Vodafone зробив месенджери безкоштовними для своїх абонентів в рамках своєї нової акції. Якщо попередня поширювалася на Video Pass, то дана акція поширюється на послугу Online Pass, яка дозволяє отримати безлімітний трафік на додатки, які використовуються для спілкування. При підключенні послуги трафік списуватися більше не буде.


Які програми входять в послугу Vodafone Online PASS?

У послугу входить месседжинг, як текстовими повідомленнями, так і графічними зображеннями, в таких додатках, як Viber, Telegram, WhatsApp, Hangouts, WeChat, Skype, Zoom, Google Classroom, а також аудіо- та відеодзвінки в Zoom, Viber, WhatsApp, Skype, Skype for business, Hangouts, Google Meet, Microsoft Teams, WeChat, FaceTime.

Послуга буде доступною для використання при дотриманні всього двох обов’язкових умов. У вас повинен бути оплачений основний місячний пакет послуг в рамках вашого тарифного плану, а також повинна бути активована і оплачена сама Online PASS. Її вартість становить тридцять гривень на місяць.

Для тих, хто підключив дану послугу, або ж збирається підключити її в майбутньому, як раз і було запущено нову акційну пропозицію, що дозволяє всім абонентам Vodafone підключити і користуватися послугою Online PASS безкоштовно. Термін дії цієї програми – з першого жовтня поточного року і аж до 14.01.2021 включно.

Підключити послугу можуть абоненти передоплати в рамках тарифних плано Red Extra XS, Device M, Device L, Light +, RED XS +, 4G Smart XS, 4G Smart S, 4G Smart M, Partner, Red Extra XS 2, SuperNet Start, Pro, Pro +, Turbo, SuperNet Unlim, Turbo 2019, Unlim 3G, Unlim 3G Plus. Доступна вона також і для абонентів контрактних тарифних планів Red S, Red M, Red L.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Клиенты Приватбанка получили преимущества в приложение Дія

В минуле

Vodafone сделал мессенджеры бесплатными для своих абонентов

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle