150 хвилин і 15 Гб за 5 гривень в день: новинка від Vodafone

Зараз на головній

Vodafone залишається вірним собі – у цього оператора завжди є відмінні дешеві тарифні плани. Наприклад, зараз він запустив найкращий тариф, в рамках якого ви можете платити лише п’ять гривень в день. Що ж пропонує за таку суму другий за розміром оператор в нашій країні, що користується довірою більш ніж вісімнадцяти мільйонів абонентів? Давайте ж з’ясуємо це разом?


Новий тарифний план від оператора: що він пропонує простим користувачам?

Найголовніше в будь-якому тарифному плані – це співвідношення обсягу послуг, які він включає, і абонентської плати. З цим у нового тарифу від Vodafone все в порядку, адже він включає в себе як значне число дзвінків, так і інтернет-пакет. Якщо бути точним, то в пакет послуг входять безлімітні дзвінки всередині мережі Vodafone і сто п’ятдесят хвилин дзвінків на інші українські номери, а також п’ятдесят хвилин дзвінків за кордон до Польщі, Німеччини, Італії та ще двадцять сім країн. Що стосується інтернету, то в пакет входить дванадцять гігабайт 4G \ 3G в залежності від доступності мережі. З послугою «Обмін хвилин» ви можете також отримати додаткові сто п’ятдесят хвилин.

Тарифний план Vodafone SuperNet Pro, що включає в себе цей пакет послуг, передбачає їх за досить невелику абонплату, всього сто п’ятдесят гривень на місяць. Перейти на даний тарифний план можна на офіційному сайті оператора, або ж звернувшись до фахівців з обслуговування клієнтів в одному з магазинів Vodafone.

Vodafone

 

Як ми писали раніше, нещодавно Vodafone оновив свою популярну послугу, а саме бібліотеку кінофільмів і серіалів, які входять в пакет «Кіно +» на Vodafone TV. Думаємо, тепер задоволені будуть усі – це оновлення з тих, які однозначно покращують сервіс! Пакет послуг поповнився більш ніж двома мільйонами одиниць нового контенту – фільмів і серіалів від таких світових лідерів кіновиробництва, як Sony Pictures, Marvel Studios, Columbia Pictures і Universal Pictures.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей