Vodafone

Vodafone дозволив стежити за іншими абонентами

Обговорення

Не всі знають, що у Vodafone є послуга, яка дозволяє стежити за іншими абонентами. Називається вона «ЗнайДе». З її допомогою ви завжди зможете знайти ваших близьких, друзів або дітей, за яких переживаєте.


Як підключити послугу?

Щоб підключити послугу, вам спочатку потрібно відправити СМС на номер 7005. Текст СМС має виглядати так: ДОДАТИ (номер абонента) (ім’я для ідентифікації). Наприклад: ДОДАТИ 0501234567 Син. В імені можна використовувати літери кириличного і латинського алфавітів, знаки «тире», «+», «$», «@», «*», «_», «точка», цифри від 0 до 9. Потім абонент, якого ви хочете відстежувати, отримає повідомлення з проханням дозволити відстежувати його. Щоб дозволити, він повинен відправити на номер 7003 повідомлення ТАК (номер вашого телефону). Щоб відмовитися, потрібно відправити аналогічне повідомлення, але зі словом НІ.

Користуватися послугою дуже просто. Достатньо відправити повідомлення з текстом ПОШУК <номер абонента або ім’я> на номер 7005. Наприклад: ПОШУК Син або ПОШУК 0501234567. Можна також отримати доступ до веб-версії даної послуги, якщо відправити порожнє SMS на номер 7006. Ви отримаєте пін-код для завершення реєстрації.

Перші п’ять днів користування послугою безкоштовні. Надалі вартість одного запиту складе 25 копійок. Ви можете підключити різні тарифні плани: виберіть той, який підходить саме вам. Ціни ви можете подивитися на офіційному сайті компанії Vodafone. Пам’ятайте, що невикористані запити зникають, коли закінчується термін дії пакету послуг. Не забувайте також, що саме по собі перше повідомлення на номер 7005 коштує три гривні.

Послуга працює на основі визначення, де знаходиться абонент в мережі 2G \ 3G (в мережі 4G «ЗнайДе» поки що недоступна). У центрі міста ви зможете визначити місце розташування людини з точністю до 300-400 метрів, на околицях – в межах кілометра, в сільській місцевості – кілька кілометрів. У тому випадку, якщо людина, яку ви шукаєте, знаходиться на шосе, то повідомлення, яке вам прийде, буде містити назву населеного пункту, найближчого до його місця перебування.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Украинцев массово «разводят» несуществующими штрафами, которы приходят прямо домой

В минуле

Vodafone позволил следить за другими абонентами

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle