Київстар

Київстар збільшив «безлімітний» інтернет в своїх тарифах в 13 разів, але є підвох

Обговорення
Київстар

У безлімітного мобільного інтернету від Київстар є один підвох, який дуже не люблять ті користувачі, у яких мобільний інтернет є головним способом виходу в мережу – наприклад, жителі віддалених сіл, де немає кабельного інтернету, і тому доводиться роздавати інтернет на комп’ютер зі смартфона. Йдеться про так звану «Політику справедливого користування мережевими ресурсами», в рамках якої вам ріжуть швидкість, якщо ви вичерпаєте три гігабайти інтернету на день. Нещодавно Київстар прийняв рішення змінити дану політику, збільшивши доступний інтернет у тринадцять разів. Однак не все так просто.


Якою буде нова інтернет-політика «Київстар»?

Як стверджує «Київстар», тепер користувачам не потрібно переживати, що вони вичерпають денний ліміт в три гігабайти. Замість цього вводиться місячний ліміт: під обмеження «Політики» потраплятимуть ті, хто вичерпав сорок гігабайтів на місяць. Згідно з оцінками експертів, це повинно зменшити кількість користувачів, швидкість для яких буде урізано, адже українці в середньому витрачають близько семи гігабайтів мобільного трафіку. Якщо ви кожен день витрачаєте не більше гігабайту, але одного дня витратите п’ять, це не призведе до негативних наслідків. Однак з іншого боку, під питанням залишаться люди, які користуються мобільним інтернетом в якості основного: такі абоненти можуть запросто витрачати 50-60 гігабайтів інтернету в місяць. Раніше вони не потрапляли під дію «Політики», тому що шістдесят гігабайтів на місяць – це всього два гігабайти на добу. Тепер же вони можуть зіткнутися із певними проблемами.

Як ми писали раніше, Київстар запустив безлімітний тариф ціною менше чашки кави в день. Називається цей тарифний план «Smart +». Абонентська плата в ньому в даний момент знижена з двохсот двадцяти п’яти гривень на місяць до ста. Це акційна вартість з пропозицією «Простий старт». Абоненти передоплати, що переходять на даний тариф, можуть скористатися даною пропозицією, якщо здійснять перехід за допомогою послуги «Міграція». Ви будете отримувати повністю безлімітні дзвінки в мережі Київстар, сто вісімдесят хвилин дзвінків на інші напрямки по Україні, а також за кордон і повний безліміт мобільного інтернету 4G \ 3G в залежності від того, чи доступна мережа в вашому регіоні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Самую новую PlayStation можно получить бесплатно

В минуле

Киевстар увеличил «безлимитный» интернет в своих тарифах в 13 раз, но есть подвох

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle