Vodafone

Vodafone запустив найкращий тариф за 5 гривень в день

Обговорення
The logo of mobile phone network Vodafone is displayed on the screen of a smartphone. (Photo by Dominic Lipinski/PA Images via Getty Images)

Vodafone завжди любили за відмінні дешеві тарифні плани. Порівняно недавно він запустив новий тариф, в якому ви отримуєте всі необхідні послуги за все за п’ять гривень в день. Як же цей тарифний план називається і які саме послуги, потрібні українцям, в нього входять? Нарешті, чому його вважають найкращим у своєму роді?


Що пропонує користувачам дешевий тарифний план?

Тарифні плани, як правило, досить чітко поділяються на ті, які включають невеликий пакет послуг за невелику плату, і на ті, в яких, навпаки, є значний пакет, але й плата досить велика. Є також тарифні плани «середньої» категорії – послуг достатньо, плата вища, ніж в дешевих соціальних тарифах, але все ще не дуже велика. Саме до таких тарифів і можна віднести той, який ми розбираємо сьогодні. У нього входить:

  • Безлімітні дзвінки всередині мережі Vodafone
  • Сто п’ятдесят хвилин дзвінків на інші українські номери
  • П’ятдесят хвилин дзвінків за кордон до Польщі, Німеччини, Італії та ще двадцяти семи країн.
  • Дванадцять гігабайтів 4G \ 3G інтернету в залежності від доступності мережі. З послугою «Обмін хвилин» ви можете також отримати додаткові сто п’ятдесят.
  • Доступна також послуга Video Pass з можливістю отримати безлімітний трафік на найпопулярніші відеосервіси

Йдеться про тарифний план Vodafone SuperNet Pro, абонентська плата в якому становить сто п’ятдесят гривень на місяць. Ви можете придбати картку з цим тарифом в магазині оператора, або ж перейти прямо на сайті, натиснувши відповідну кнопку при його перегляді зі смартфона.

Є у Vodafone ще й інший тариф, вже безлімітний. Він дорожчий, але все ще досить дешевий. Це Vodafone SuperNet Unlim. За двісті тридцять п’ять гривень в місяць він включає в себе повний безліміт 4G \ 3G-інтернету і повністю безлімітні розмови всередині мережі Vodafone. На номери інших операторів по Україні надається двісті хвилин, а для дзвінків за кордон – тридцять (детальний список країн можна подивитися на офіційному сайті оператора). Якщо ви не дзвоните за кордон, то можете обміняти ці хвилини на додаткові 100 хвилин дзвінків по Україні з послугою «Обмін хвилин». Також в пакет послуг входять п’ятдесят СМС на всі українські номери.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Подешевшав “монстр” який не залишає шансів Samsung і Xiaomi

В минуле

Vodafone запустил лучший тариф за 5 гривен в день

В майбутнє

Також буде цікаво