Київстар

Абонененти Київстар можуть отримати гроші за спрощеною процедурою

Починаючи з 29 вересня поточного року, абоненти Київстар зможуть отримувати поповнення рахунку в рамках послуги «Екстра гроші» за спрощеною процедурою. Зокрема, більше не обов’язково поповнювати рахунок протягом останніх трьох місяців.


Нові правила поповнення: що потрібно знати

Абоненти, що знаходяться на території нашої країни, зможуть поповнювати свої рахунки на суми в 20, 75, 125, 175, 225 або 300 гривень. Вибір сум для екстреного поповнення рахунку в роумінгу інший: там ви можете поповнити його на 125, 175, 225 або 300 гривень. Щоб отримати гроші, необхідно ввести короткий номер * 117 * 20 #, якщо ви, наприклад, хочете поповнити рахунок на двадцять гривень. Разом 20 можна ввести будь-яку іншу доступну суму зі списку. Ви також можете замовити послугу «Екстра гроші» за допомогою приложени «Мій Київстар».

Також буде змінено принцип, за яким розраховується максимальна сума для нарахування «Екстра грошей». Максимальна сума буде розраховуватися виходячи з ваших витрат не за півроку, а всього за три місяці. Це стосується як надання послуг у роумінгу, так і в Україні. Наприклад, для поповнення рахунку на 20 гривень необхідно бути абонентом понад шістдесят днів і поповнити рахунок на суму від десяти гривень. Детальний перелік вимог можна подивитися на сайті.

Плата за користування послугою також буде зніматися з рахунку абонента при першому поповненні рахунку в повному обсязі. Так, у разі, якщо заборгованість за послугою «Екстра гроші» була 20 грн, а абонент поповнив рахунок на 20 грн, то на погашення заборгованості буде зараховано 20 грн. Якщо сума на рахунку абонента після поповнення є недостатньою, зняття відбудеться частинами, кратними 1,00 грн.

Як ми писали раніше, Київстар зробив безкоштовними ряд додатків в своїх тарифах: трафік, витрачений в них, не враховуватиметься. В першу чергу, безлімітним зробили популярний додаток Tik Tok. Ним користується близько півтора мільйонів абонентів, які тепер зможуть заощадити значну кількість трафіку. Як і раніше буде діяти безліміт на Instagram, Telegram, Facebook і інші соцмережі в залежності від обраного тарифу. Є чим порадувати і любителів відео – тепер, крім YouTube і ряду інших стрімінговіх сервісів, безлімітним стане Apple TV. Мегабайти також не списуватися за ряд мобільних ігор, наприклад, PUBG, Fortnite, Clash of Clans і FIFA 2020.

Back to top button