Київстар

Київстар запустив “топовий” тариф за 3 гривні в день

Обговорення
Киевстар

Зазвичай від «Київстар» ніхто не очікує дешевих тарифів – цей оператор зробив собі ім’я на іншому типі тарифних планів. Проте, він, здається, вирішив змінити усталену думку про себе як про «оператора для багатих», і тепер всього за три гривні в день в новому тарифному плані можна отримати величезну кількість послуг!


Які послуги передбачені в новому тарифному плані від «Київстар»?

Всі тарифні плани можна умовно розділити на дві великі групи. Перша – це так звані «соціальні», в яких ви отримуєте мінімум необхідних послуг за порівняно невелику плату. Друга – це вже більш серйозні і дорогі тарифи, але й послуг в них досить багато. Новий тарифний план від «Київстар» пропонує досить великий пакет послуг, і при цьому – за маленьку ціну. Посудіть самі – в його рамках ви будете отримувати:

  • Повністю безлімітні дзвінки на Київстар.
  • Триста хвилин дзвінків на номери інших операторів по Україні, включаючи стаціонарні телефони.
  • Двадцять гігабайтів інтернету, яких вистачить на все.

Тарифний план від Київстар, про який йде мова, називається «Смачний». Абонентська плата в ньому становить всього лише сто гривень за операторський місяць – чотири тижні, або двадцять вісім днів, тобто трохи більше трьох гривень на день. Щоб підключитися до нього, вам достатньо придбати відповідну сім-карту, якщо ви ще не є абонентом Київстар, або ж, якщо ви вже абонент, то скористатися системою «Мій Київстар».

Як ми писали раніше, Київстар та lifecell почали безкоштовний обмін старих смартфонів. Почніть обмін з того, щоб заглянути на офіційний сайт компанії Київстар або lifecell, і знайти відповідний розділ. Після цього виберіть модель вашого старого телефону зі списку. Сервіс вкаже його приблизну ціну. Там же ви можете прицінитися до нового смартфону. При обміні вартість вашого старого смартфона буде вирахувана з вартості нового, і якщо вони еквівалентні, вам навіть не потрібно робити додаткову доплату.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Sony PlayStation 4 можно получить бесплатно до конца текущего месяца

В минуле

Киевстар запустил “топовый” тариф за 3 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle