lifecellКиївстарНовини

Київстар і lifecell почали обмін старих смартфонів на нові

Обговорення

Київстар і lifecell запустили особливі послуги, в рамках яких ви можете безкоштовно обміняти старий смартфон на новий. Для цього вам необхідно просто принести свій старий телефон в магазин, за умови, що він відповідає певним вимогам.


Які телефони підлягають обміну?

Обміняти з доплатою можна далеко не кожний старий телефон. Ваш смартфон повинен не бути занадто старим – адже кнопкова «нокіа» з  2007 нікому вже не потрібна, крім коллекціонеров. Также він повинен бути робочим, ліцензійним, повністю цілим і справно виконувати основні функції. Нарешті, телефон не повинен значитися в списку вкрадених. Почніть обмін з того, щоб заглянути на офіційний сайт компанії Київстар або lifecell, і знайти відповідний розділ. Після цього виберіть модель вашого старого телефону зі списку. Сервіс вкаже його приблизну ціну. Там же ви можете прицінитися до нового смартфону. При обміні вартість вашого старого смартфона буде вирахувана з вартості нового, і якщо вони еквівалентні, вам навіть не потрібно робити додаткову доплату.

Остаточний обмін проводиться в магазині Київстар або lifecell. Обов’язково візьміть з собою паспорт та ідентифікаційний код – вони знадобляться вам, щоб підписати договір обміну. Поки ви будете вибирати новий телефон, експерти оцінюватимуть ваш старий. Щоб підвищити ціну, візьміть до телефону зарядний пристрій, навушники, коробку та інші можливі комплектуючі.

Після цього ви можете вибрати собі свій новий смартфон і обміняти його на старий з доплатою, підписавши договір обміну. Всі нові телефони підтримують 4G і будуть готові до 5G, коли його введуть і в нашій країні. Існує можливість як внести доплату відразу, так і оформити її в розстрочку, в тому числі без першого платежу. Поспішайте позбутися сміття і отримати новий смартфон!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустил безлимитный тариф дешевле чашки кофе в день

В минуле

Киевстар и lifecell начали бесплатный обмен старых смартфонов

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle