Vodafone почав продажу iPhone за ціною смартфонів Xiaomi

Зараз на головній

На ринку мобільних телефонів нашої країни нещодавно стався справжній фурор – оператор Vodafone почав продавати нові iPhone за ціною якихось дешевих Xiaomi. Акція буде дійсна весь вересень і більше половини наступного місяця – аж до вісімнадцятого жовтня. Весь цей час у рітейлінговій мережі оператора оригінальні iPhone SE 2020 будуть коштувати всього лише 10 999 гривень. Чому так дешево? Тому що разом з покупкою даних телефонів за такою ціною ви берете на себе певні зобов’язання за контрактом.


Що за нову акцію запустив оператор?

Формат покупки топових смартфонів задешево, але з умовами контракту, досить популярний в розвинених країнах, де люди хочуть купувати нову техніку, але при цьому не бажають влазити в кредити. Проте, в нашій країні до недавнього часу така форма покупки не була відома. Як відзначають експерти, причин цьому було декілька. В першу чергу, справа в дешевих телекомунікаційних послугах. Друга причина – дуже розвинений ринок контрафактної продукції, як «сірої», так і «чорної». У підсумку виходить так, що шістдесят відсотків смартфонів в нашій країні – контрафакт, і це тільки мінімальна оцінка.

Сама по собі акція введена оператором, щоб «підштовхнути» жителів нашої країни до покупки ліцензійної продукції. Далі будуть і інші – це тільки пілотна пропозиція. Придбати новенький iPhone SE 2020 на 64 ГБ ви можете в одному з трьох колірних рішень – Black, Red або White. Контракт при покупці зобов’яже вас користуватися тарифним планом Vodafone Red XL протягом року, також ви повинні будете оформити річну страховку смартфона «СмартОК» за 1680 гривень.

Нагадаємо, що у Vodafone є безліч дешевих тарифів, один з яких доступний по всій Україні. Це Vodafone SuperNet Start, в рамках якого ви всього за сто десять гривень отримуєте повністю безлімітні дзвінки по Україні в мережі Водафон 110 хвилин на дзвінки по Україні на номери інших операторів, а також на польського оператора T-Mobile (традиційного партнера Vodafone), п’ять гігабайтів інтернету. Також в пакет послуг входять п’ятдесят хвилин дзвінків на інші зарубіжні номера, або додаткові 150 хвилин по Україні з послугою «Обмін хвилин», пакет з п’ятдесяти СМС-повідомлень за 1 гривню 50 копійок в день і можливість отримати безлімітний доступ до YouTube.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей