Інші оператори

В Україні почали продавати SIM-карти через термінали

Обговорення

У нашій країні почали продавати сім-карти через термінали. Цим буде займатися фінансово-технічна компанія EasyPay. Мобільний оператор lifecell вже підтримав дану ініціативу.


Деталі нового технологічного рішення

Процес обміну та продажу SIM-карт буде автоматизовано вже найближчим часом. Надалі, як очікується, будуть запроваджено продаж і інших карток – наприклад, банківських або карт лояльності. Термінали з функціями продажу SIM-карт вже відомі в безлічі країн. Вони чимось схожі на звичайні платіжні термінали і займають зовсім небагато місця. Місткість такого терміналу – близько ста п’ятдесяти SIM-карт.

Для покупки або заміни картки необхідно вибрати відповідний пункт в меню послуг. На даний момент є три пункти:

  • Обмін SIM-карт формату 3G на ті, які підтримують 4G. Як свідчать дані операторів, близько сорока відсотків абонентів все ще користуються картками, які підтримують тільки 3G. Для того, щоб обміняти SIM-карту, доведеться заплатити не більше п’ятдесяти гривень. Це робиться в два кліка.
  • Придбати стартовий пакет. Номер мобільного телефону буде згенеровано випадковим чином. Ціна картки в терміналі складе сто гривень, в той час як в офіційному магазині – сто п’ятдесят.
  • Вибрати номер. За умови, що номер вільний, ви можете вибрати будь-яку комбінацію чисел на ваш розсуд. Ціна складе від 150 до трьох з половиною тисяч гривень.

Шість терміналів уже працюють на даний момент в тестовому режимі. Вони розташовані в різних торгово-розважальних центрах Києва. У разі, якщо тестування пройде успішно, вони з’являться і в інших регіонах нашої країни.

Як ми писали раніше, lifecell запустив тариф-конструктор. Тарифний план називається «Хендмейд». Ви можете налаштувати його під себе прямо на офіційному сайті оператора, в розділі про тарифний план. Там же можна і замовити перехід на нього з вашого старого тарифу. Кожна послуга має свою ціну, причому вона тим менше, чим більший пакет послуг ви виберете. Наприклад, безліміт на всі «лайфівські» номери коштує 65 гривень, а в складі пакету – 45. Десять гігабайтів інтернету самі по собі обійдуться в 75 гривень, в пакеті – в сорок п’ять. “Повний пакет” з усіма можливими послугами буде коштувати 419 гривень в місяць, хоча окремо вони б коштували аж сімсот п’ятьдесят.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Великий iPhone XR відчутно подешевшав в Україні

В минуле

В Украине начали продавать SIM-карты через терминалы

В майбутнє

Також буде цікаво