Hardnews

Великий iPhone XR відчутно подешевшав в Україні

Обговорення
iPhone XR
iPhone XR

2020 рік виявився складним для ринку техніки. Крім коронавірусу, в Україні до цих пір різко скаче курс гривні, тому айфони могли б подешевшати набагато значніше. Але навіть при такій складній ситуації iPhone XR поступово втрачає в ціні – вже на третину дешевше, ніж в 2018 році. На старті продажів за новинку просили понад 30 тисяч гривень, а зараз апарат можна придбати починаючи від 14 000 гривень.


iPhone XR – це базовий флагман Apple 2018 року. Він отримав великий IPS-дисплей з діагоналлю 6,1 дюйма, швидкий сканер особи Face ID і захист корпусу від води за стандартом IP67.

У iPhone XR є прямий спадкоємець iPhone 11 з вже подвійною камерою і новим процесором, але принципово моделі мало чим відрізняються один від одної.

iPhone XR

Також у Apple з’явився ще один дешевший смартфон – це новий iPhone SE 2020 з компактним екраном і останнім процесором Apple A13. Є захист від води IP68, бездротова зарядка і NFC.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Експерти назвали п’ятірку додатків, які шкодять вашому смартфону

В минуле

В Україні почали продавати SIM-карти через термінали

В майбутнє

Також буде цікаво