lifecell

Lifecell буде ремонтувати смартфони своїх абонентів

Обговорення

Компанія Lifecell почне лагодити розбиті смартфони своїх абонентів. Цю послугу вона запустила спільно з RADAR – міжнародною службою захисту мобільних телефонів. Послуга буде носити назву lifecell SCREEN.


Деталі послуги: кому її буде надано та яким чином

Абоненти, які будуть користуватися послугою lifecell SCREEN, можуть розраховувати на ремонт розбитого екрану або його заміну, а також на ремонтування різних комплектуючих. Відзначимо, що підключити послугу можна тільки поки ваш екран ще цілий. Ремонт буде проводитися протягом одного-трьох днів після здачі пристрою в спеціальний сервісний центр, але в разі, якщо не буде запчастин, може затягнутися на два тижні. Гарантія буде діяти до півроку.
Якщо у вас є бажання провести ремонт не-дисплейних частин телефону, то це реально, але за окрему плату. При цьому всі оригінальні комплектуючі будуть замінені такими ж оригінальними. Щоб скористатися послугою, скачайте відповідну програму lifecell SCREEN з Google Play або App Store і верифікуйте ваш мобільний пристрій, слідуючи інструкціям, які вам видасть додаток.

Всього в додатку є три пакети послуг – це преміум, стандарт і економ, а також три способи оплати – щотижня, щомісяця, щороку. У ряді умов вам може бути виплачена грошова компенсація:

  • Якщо смартфон вже не підлягає ремонту.
  • Якщо відсутні запчастини, необхідні для його лагодження.
  • Якщо термін ремонту буде перевищувати максимальний термін в тридцять днів
  • Якщо вартість ремонту перевищує вартість самого смартфона, що робить ремонт економічно недоцільним.

Сума грошової компенсації виплачується в розмірі вартості ремонту. Вона встановлюється за результатами експертної діагностики. Сума не може перевищувати 50% максимальної вартості ремонту по обраному пакету послуг, не рахуючи вартості самої діагностики.

Доречі, компанія RADAR займається не тільки страховкою мобільних телефонів. В її спектр послуг входить також захист інших цінних речей, дітей, тварин і конфіденційної інформації. Всі витрати, включаючи виплату винагород за знахідку і її повернення, компанія береет на себе. Працює вона по всьому світу, і ми чекаємо, поки вона запустить всі свої сервіси і в Україні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone запустил крайне нужную для украинцев услугу

В минуле

Lifecell будет чинить упавшие смартфоны своих абонентов

В майбутнє

Також буде цікаво