Київстар подвоїв кількість послуг в своїх тарифах

Зараз на головній

Київстар подвоїв кількість послуг в ряді своїх тарифних планів, при цьому їх вартість залишилася колишньою. Нові вигідні умови призначені в першу чергу для абонентів передоплати, які з першого вересня перейдуть на будь-який з оновлених тарифних планів. Зробити це можуть, до речі, також і абоненти з лінійкою тарифів «Без меж» версії попереднього року.


Нові тарифні плани: як вони виглядають

Тарифний план «Спілкування без меж» дозволить абонентам отримати шість гігабайтів мобільного інтернету і шістдесят хвилин для дзвінків на інші мережі по Україні, а також за кордон. Раніше в цьому тарифному плані всього було вдвічі менше – три гігабайти мобільного інтернету і тридцять хвилин дзвінків на інші мережі. Дзвінки всередині самої мережі «Київстар» залишаться безлімітними. До речі, якщо вам мобільний інтернет не потрібен – можете вибрати спеціальну опцію «Без мегабайтів» і трохи заощадити на абонентській платі.

Тарифний план «Розваги без меж» дозволяє вам отримати сто двадцять хвилин дзвінків за кордон та абонентам інших тарифних планів, а також дванадцять гігабайтів інтернету і ряд безкоштовних додатків. Нарешті, ті, хто вибере тарифний план «Відео без меж», отримають сто вісімдесят хвилин для дзвінків за кордон і за межі мережі, а також вісімнадцять гігабайт мобільного інтернету. Цікаво, що всі тарифні плани тепер включають повністю безкоштовну передплату на телемедичний сервіс Doctor online, який дозволяє отримати консультацію величезної кількості кращих лікарів онлайн.

У той же час, як ми писали раніше, Київстар вводить єдину тарифікацію послуг для бізнес-клієнтів. Після вичерпання пакетних послуг кожен бізнес-клієнт буде отримувати три хвилини для дзвінків за кордон за три гривні і пакет з десяти СМС-повідомлень вартістю також три гривні. Ряд пакетів послуг припиняє свою дію. Це пакети 50, 100 і 300 SMS, Інтернет-пакет «Нічний», пакети SMS-50% і SMS-70%.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей