Налаштувати самому: Lifecell запустив тариф-“конструктор”

Зараз на головній

Оператор Lifecell запустив унікальний тарифний план-«конструктор», який дозволяє вам налаштувати під себе свій власний пакет послуг. Яким чином відбувається таке «конструювання»?


Як зібрати тарифний план під себе

Так звана «модульна» система давно вже стала популярною на Заході, а тепер прийшла і в Україну. Її суть неймовірно проста – ви вибираєте ті послуги, які потрібні саме вам. Що ж саме можна вибрати?

  • Безлімітні дзвінки на всі номери всередині мережі Lifecell.
  • Пакети по сто хвилин дзвінків на інші номери, включаючи стаціонарні – до п’яти штук (максимум 500 хвилин).
  • Пакети гігабайт на Інтернет – 4, 6, 20 гігабайтів або ж ніяких.
  • Безліміт на месенджери.
  • Безліміт на соціальні мережі.
  • Окрема тарифікація для відеоресурсів.
  • Хмарне сховище Lifebox – п’ятдесят чи п’ятсот гігабайт.
  • Журнали.
  • Один з двох пакетів телебачення від Lifecell.

Кожна послуга має свою ціну, причому вона тим менше, чим більший пакет послуг ви виберете. Наприклад, безліміт на всі «лайфівські» номери коштує 65 гривень, а в складі пакету – 45. Десять гігабайтів інтернету самі по собі обійдуться в 75 гривень, в пакеті – в сорок п’ять. “Повний пакет” з усіма можливими послугами буде коштувати 419 гривень в місяць, хоча окремо вони б коштували аж сімсот п’ятьдесят.

Тарифний план називається «Хендмейд». Ви можете налаштувати його під себе прямо на офіційному сайті оператора, в розділі про тарифний план. Там же можна і замовити перехід на нього з вашого старого тарифу.

Також lifecell недавно запустив самий бюджетний безліміт. Ви можете отримати повністю безлімітний інтернет разом з іншими послугами за все за п’ятдесят гривень. Тарифний план, про який йде мова, називається «Інтернет без меж». Щоб підключитися до нього, придбайте відповідну сім-карту в сертифікованому магазині оператора lifecell.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей