lifecell

Lifecell запустив вкрай потрібну послугу для всіх українців

Обговорення
Lifecell

Мобільні оператори продовжують запускати послуги, які потрібні і корисні всім українцям, або, принаймні, більшості з них. Так, нещодавно lifecell зробив воістину царський подарунок тим, хто вивчає іноземні мови. Оператор уклав договір про співпрацю з Busuu – спеціальної освітньої платформою, яка дозволяє вивчати іноземні мови.


Іноземні мови з lifecell: деталі послуг

Повідомлення про співпрацю з Busuu з’явилося у вівторок, 18 серпня. Що ж це за платформа? Це сервіс, що дозволяє дистанційно вивчити будь-який з дванадцяти іноземних мов. У списку – англійська, французька, іспанська, італійська, німецька, китайська, японська, португальська (бразильська), польська, російська, арабська і турецька. На відміну від більшості інших сервісів, Busuu в рівній мірі приділяє увагу всім основним чотирьом мовним навичкам, тобто письма, читання, усного мовлення та її сприйняттю. Доступна програма на офіційному сайті і у вигляді додатку для смартфонів на Android або iOS.

Абоненти мобільного оператора lifecell отримують цілий ряд переваг для отримання дозволу для вивчення мови, повідомляє оператор. Підписка дозволить створити свій власний індивідуальний план вивчення мов, задавши потрібний вам час і дні для занять. Ви також зможете вивчати кілька мов – хоч всі дванадцять одночасно. Також вам стануть доступні спеціальні сертифікати про те, що ви вивчили іноземну мову, і курси спілкування з його носіями, які дозволять закріпити досягнутий вами раніше прогрес.

Як ми писали раніше, lifecell запустив самий бюджетний безліміт. У регіональний тарифний план «Інтернет без меж» включені всі необхідні послуги – безлімітний інтернет, безкоштовна роздача інтернету через пристрої, безліміт всередині мережі lifecell, 250 хвилин на номери інших мобільних операторів по Україні. Для зареєстрованих або персоніфікованих абонентів та абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, діє спеціальна знижка. Вартість складає п’ятдесят гривень в місяць, при цьому ціна гарантована до 31.08.2021.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Китайська і узбецька компанії об’єдналися для випуску електричного авто «під Mercedes» за 3 000 доларів

В минуле

Где лучше всего покупать морепродукты?

В майбутнє

Також буде цікаво