Hardnews

Китайська і узбецька компанії об’єдналися для випуску електричного авто «під Mercedes» за 3 000 доларів

Обговорення

Компанія SilkRoad Comp об’єдналася з партнерами з Узбекистану для налагодження бізнесу з виробництва та продажу недорогих електрокарів. Автомобілі зовні будуть схожими на машини марки Mercedes, але обійдуться значно дешевше – середня ціна авто складе 3 000 доларів.


Засновником бізнесу виступила китайська компанія SilkRoad Comp, яка вклала 24 мільйони доларів в розвиток підприємства. Виробництво буде базуватися на території Узбекистану, де знаходиться партнер компанії, який відповідає за технічні питання проекту. Дана фірма, назва якої поки зберігається в таємниці, вклала в бізнес 6 мільйонів доларів. На даний момент ведуться підготовчі роботи, які повинні завершиться в 2021 році. До 2022 заплановано випуск першої партії «е-мобілів», в якій повинно бути мінімум 2 мільйони електрокарів.

Mercedes

Насправді, партнери будуть створювати «малолітражки» – електричні мотоколяски, оснащені дахом, що володіють ресурсами на 150 кілометрів ходу без підзарядки. При цьому виробники спробували надати своєму «дітищу» якийсь ореол елітарності, зробивши автомобіль зовні схожим на класику концерну Mercedes. Електрокари не тільки зовні нагадують німецькі машини, але також мають схожу обробку салону. Більш того – навіть товарний знак «злизаний» з емблеми Mercedes.

Вартість електрокара, за інсайдерською інформацією, складе 3 000 доларів. Творці впевнені в успіху, навіть надавши першу версію машини на загальний огляд. Експерти вважають, що задуми виробників електрокара можуть повністю виправдатися, адже купити екологічний транспорт за ціною двох IPhone 11 захочуть багато кто.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

У продаж скоро надійдуть бюджетні годинник Watch SE від Apple

В минуле

Lifecell запустив вкрай потрібну послугу для всіх українців

В майбутнє

Також буде цікаво